- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Команда ПНУ виборола “срібло” на Європейських студентських іграх в Португалії.

19 Липня 2018 (11:00)

Як вже повідомляв WestNews, в португальському місті Коїмбра відбувається чемпіонат Європи серед студентів. Команда Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника в олімпійський дисципліні баскетбол 3х3 виборола один з комплектів нагород.

У півфіналі, який відбувся 18 липня, наші дівчата впевнено здолали господарок турніру – команду Португалії з рахунком 20:14. Відтак, підопічні Юрія Процюка отримали право позмагатися у фіналу, куди, також, потрапила команда університету міста Пітешть (Румунія). Вирішальний поєдинок пройшов у дуже запеклій боротьбі, проте суперниці виявилися влучнішими – 20:9. Отже команда Прикарпатського національного університету, до складу якої входили Хритисна Філевич, Вікторія Касаткіна, Анастасія Сидорак та Олена Молова, здобули срібні нагороди першості.

«Вітаю команду баскетболісток Прикарпатського національного університету зі сріблом Європейських Студентських ігор у Португалії! Дівчата в черговий раз довели свій високий клас на міжнародних змаганнях», – йдеться у вітальному дописи ректора ПНУ Ігоря Цепенди.

«Делегацію університету очолив декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців. Ну а всі ми разом вболівали за них вдома. Коли вчора о 23 годині вечора надійшла радісна звістка про перемогу у півфіналі над господарками ігор командою Португалії, вже ніхто не спав, очікуючи на результат фіналу. На жаль, за крок до золота наша команда поступилася румункам. Але ми пишаємося нашими спортсменками, які продовжують утримувати лідируючи позиції у цьому захоплюючому виді спорту. Бажаю команді подальших гучних перемог і з нетерпінням очікуємо на повернення!», – додав він.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.