- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віктор Бугра: "Проведення літнього табору було чудовою ідеєю"

08 Серпня 2018 (12:10)

Вже майже рік в Івано-Франківську при ГО БК "Говерла" функціонує баскетбольна академія. Нещодавно на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання закінчився літній табір, організований академією. Про вступ до неї, баскетбольне літо вихованців та плани на сезон нам розповів один із тренерів академії – Віктор Бугра.

- Розкажіть як відбувається вступ до академії?

- Зарахування дітей проводиться впродовж серпня місяця кожного року, також є періоди, що і протягом навчального року здійснюється добір дітей у всі вікові секції. Поступлення здійснюється за конкурсним відбором. Також батьками подається заява та медична довідка про стан здоров’я дитини. Далі протягом місяця ми спостерігаємо як юні спортсмени поводять себе під час тренувального процесу, оцінюємо здібності до баскетболу. Після здачі тестів з фізичної підготовки вже відбувається зарахування до академії.

- Діти яких саме вікових категорій займаються в академії та якою групою опікуєтесь саме Ви?

- У нашій академії займаються хлопці віком від 7 до 18 років. Найменшими вихованцями (2008-2010 р.н.) опікується Анастасія Кошовець, наставником найстарших (2000-2003 р.н.) є Андрій Мандзюк. Середня по віку група тренується під моїм керівництвом, куди здебільшого входять юнаки 2004-2005 р.н. Також значну роль у тренерському процесі відіграє головний тренер основної команди БК "Говерла" – Павло Піскарьов.

- Цього літа юні баскетболісти досить мало відпочивали, адже був організований баскетбольний табір. Що насправді таке Goverla summer camp 2018 та як він пройшов?

- Організувати літній табір було чудовою ідеєю керівництва академії. Це новий досвід для нас всіх. Goverla summer camp був поділений на два етапи: перший тривав 10 днів (20-29 червня), другий – 28 днів (7 липня - 3 серпня). Протягом майже двох місяців під керівництвом тренерського штабу у таборі займалось близько 50 дітей. Окрім уже названих наставників, ділився досвідом також і капітан основної команди – Андрій Калашніков. Під час занять юнаки працювали над вдосконаленням та корекцією фізичних якостей, бігом, стрибками, гнучкістю, пластикою, витривалістю. Особливо важливим елементом була робота по вдосконаленню роботи з м’ячем. Тренування проводились двічі на день: зранку – фізичні навантаження, робота над м’язами, біг, стрибки, розтяжки; ввечері ж відпрацьовувались елементи баскетбольної тактики. Всі залишились дуже задоволені проведенною роботою, адже це нам повинно допомогти у новому сезоні.

- У яких змаганнях братимуть участь команди академії в новому сезоні? Поділіться планами на сезон.

- Точно можу сказати, що мої підопічні гратимуть у Всеукраїніській юнацькій баскетбольній лізі (юнаки 2004 р.н.) та в чемпіонаті області серед юнаків. Щодо старшої групи, то варто відзначити, що деякі хлопці, як і минулого сезону будуть залучені до виступів за основну команду "Говерли". Також найстарші наші баскетболісти гратимуть у Відкритому чемпіонаті Івано-Франківська та в тій же ВЮБЛ серед юнаків 2002 р.н. Вже найближчими днями наші дві команди вирушають на турнір до болгарського міста Приморськ, де пройде традиційний баскетбольний турнір "Посейдон".

- Що можете розповісти про турнір у Приморську?

- Це теж буде хороший досвід для нас. Посейдон відбудеться вже у дванадцяте. Розпочнеться турнір 12 червня і триватиме тиждень. Окрім місцевих щорічно участь в турнірі беруть команди з Грузії, Литви, Естонії, Туреччини, Латвії, Польщі, Румунії, Казахстану та інших країн. Зазвичай кожна команда проводить від 3 до 5 ігор протягом турніру, але також є практика проведення товариських зустрічей у вільний час.

- Велике спасибі Вам за розмову та цікаву інформацію! Успіхів всім командам академії в новому сезоні!

- Дуже дякую! Сподіваємось, що ми весь сезон будемо тішити любителів баскетболу нашого міста хорошими досягненнями.

 

Розмовляв Андрій Ревчук, sport.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.