- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

BUKOVEL QUEST: попереду фінальна спека

14 Серпня 2018 (17:50)

Серпень місяць не лише погодньої, а й баскетбольної спеки - протягом найближчого тижня визначаться переможці масштабного турніру з баскетболу 3х3 BUKOVEL QUEST.

Протягом літа жіночі, чоловічі та юнацькі команди змагались на трьох етапах BUKOVEL QUEST у Коломиї, Надвірній та Івано-Франківську. За підсумком кожного етапу визначились трійка фіналістів, що здобула право зіграти у грандіозному фіналі чемпіонату.

Останнім шансом для команд потрапити до фіналу BUKOVEL QUEST стане етап у Буковелі, що пройде вже 16 серпня. Цього дня на відкритих майданчиках відпочинкового комплексу визначаться ще три учасники фіналу серед чоловіків та жінок. Для участі у заключному етапі турніру потрібно зареєструвати команди на сайті https://play.fiba3x3.com/.

А вже наступного дня, а саме 17 серпня, 12 кращих команд чоловічого та жіночого турнірів розпочнуть боротьбу за головний приз прем'єрного розіграшу змагань. Формат турніру перебачає розподіл команд на чотири групи, кращі з яких потрапляють до плей-офф.

За схожою схемою визначатимуть сильнішого і юнацькі колективи у вікових категоріях U-18 та U-14. Щоправда, четвертий етап для юнаків та дівчат категорії U-18 запланований на 20 серпня, тоді як фінал відбудеться 21 серпня. Щодо наймолодшої вікової категорії, то турніри пройдуть 22-го (четвертий етап) та 23-го (фінал) U-18.

Програма BUKOVEL QUEST:
16 серпня - IV етап BUKOVEL QUEST (чоловіки, жінки)
17 серпня - ФІНАЛ BUKOVEL QUEST (чоловіки, жінки)
20 серпня - IV етап BUKOVEL QUEST (юнаки U-18, дівчата U-18)
21 серпня - ФІНАЛ BUKOVEL QUEST (юнаки U-18, дівчата U-18)
22 серпня - IV етап BUKOVEL QUEST (юнаки U-14, дівчата U-14)
23 серпня - ФІНАЛ BUKOVEL QUEST (юнаки U-14, дівчата U-14)

 Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.