- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Київ-Баскет – Говерла-КФВ : анонс матчів

06 Жовтня 2018 (00:30)

В перших матчах нового сезону Вищої ліги "зелено-жовті" зіграють на виїзді проти столичного "Київ-Баскет".

6/7 жовтня 2018 року.Чемпіонат України.Вища ліга.1 тур.
М. Київ, СК Меридіан, 17:00/12:00

БК "Київ-Баскет" (Київ) - БК "Говерла-КФВ" (Івано-Франківськ)

Вже третій за ліком сезон франківська команда проведе у Вищій лізі. Участь у другому за силою дивізіоні вітчизняного баскетболу є вимушеною, оскільки відсутнє необхідне фінансування, яке б дозволило повернутись в Суперлігу.

Першим суперником ведмедів у новому сезоні буде друга команда "Київ-Баскет". Варто відзначити, що столична команда представлена одразу п'ятьма колективами: у чоловічих – Суперлізі, Вищій лізі та Першій лізі; жіночих – Суперлізі та Вищій лізі.

В міжсезоння "Говерлу" залишили ряд гравців, на зміну яким прийшли вихованці баскетбольної академії БК "Говерла", а саме: Степан Лесик, Олександр Плюснін та брати Тимофійчуки – Арсен і Максим, які дебютуватимуть на дорослому рівні. Ще три випускники академії вже мають за плечима деякий досвід виступів у Вищій лізі – Андрій Лонюк, Володимир Дроздов та Сергій Аврахов, які продовжать виступи в основній команді. Капітаном команди залишається Андрій Калашніков, який разом Володимиром Орленком та Денисом Кошовцем також залишаються в команді.

До обойми господарів входять виключно молоді виконавці, найстаршим з яких є 24-річний капітан команди Крістіан Луговцов. Головним тренером вищолігового Київ Баскет залишається Олександр Лохманчук, якому допомагатиме Максим Балашов.

Прямі трансляції матчів на каналі БК "Київ-Баскет" в Youtube.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.