- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Тернопіль-ТНЕУ" - 80:67. Переможний старт

11 Жовтня 2018 (21:00)

Баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ" розпочав новий сезон домашньою перемогою у Кубку України.

Калушани на власному паркеті приймали вищоліговий БК "Тернопіль-ТНЕУ", що у літнє міжсезоння підсилився досвідченими гравцями Вищої та Суперліги. Стартовий спурт 5:0 від господарів вже на екваторі першої чверті переріс у -1, та все ж на першу перву лідерами пішли саме підопічні Олега Пелеха - 21:19. У другій чверті перевага калушан сягнула п'яти очок, та у вирішальний момент влучність підвела господарів, а от у гостей виблискував Валентин Співак, у якого буквально "залітало" все - 33:36 на користь "Тернополя" за підсумком другої десятихвилинки.

Після великої перерви баскетбольні "гойдалки" продовжувались і коли на табло спортзалу ДЮСШ "Сокіл" запалали "загрозливі" -6 для калушан до справи взявся Іван Янкевич, що заробив вісім поспіль очок і дещо скоротив відставання - 55:57. У заключній чверті підопічні Олега Пелеха не лише наздогнали суперників, а й зуміли забезпечити собі комфортні +13 перед матчем відповіддю - підсумкова перемога 80:67. 

Найрезультативнішим у матчі став Іван Янкевич, що набрав 19 очок, а капітан "Калуша" Андрій Співак зупинився за крок до тріпл-дабла - 11 очок, 9 підбирань та 11 передач.

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Тернопіль-ТНЕУ" - 80:67 (21:19, 12:17, 22:21, 25:10)
20 травня. Кубок України, І етап. Перший матч. Калуш, СК ДЮСШ "Сокіл", 18:00.
"Калуш-ПНУ":
Янкевич (19 очок + 6 підбирань + 1 передача), Мацьків (14+8+1), Педенко (13+1+6), Следюк (13+3+0), А. Співак (11+9+11), Рудинський (6+6+1), Рудинський (6+6+1), Сокіл (2+4+1), Красільніков (1+4+1),  Талапа (1+0+0). Головний тренер: О. Пелех.
"Тернопіль-ТНЕУ": В. Співак (14 очок + 8 підбирань + 3 передач), Воробйов (14+8+1), Довідний (12+2+3), Одажиу (7+7+2), Сатулов (6+0+0), Бречко (5+5+0), Лачтеншлагер (4+4+0), Малахов (3+2+1), Бачинський (2+1+2), Саранчук. Запас: Дзівінський, Венгриняк. Головний тренер: Д. Забірченко
 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.