- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Рівне" - БК "Франківськ-ПНУ": анонс матчу та пряма трансляція

01 Листопада 2018 (22:55)

Завтра суперліговий БК "Франківськ-ПНУ" вирушить в гості до баскетбольного клубу "Рівне".

Після стартової перемоги над "Козачкою-КПУ", підопічні Юрія Процюка спробують продовжити свою переможну серію у поєдинку проти рівненських "муніципалок". Цьогоріч "Франківськ-ПНУ" добряче укомплектувався, тож не дивно, що франківчанки, попри статус новачка, є одними з претенденток на медалі поточного сезону Суперліги.

Рівнянки, на відміну від "Франківська", провели вже п'ять поєдинків у яких здобули лише одну пермогу над "Вінницькими Блискавками". Доробок у шість очок поки дозволяє "Рівному" посідати шосту позицію турнірної таблиці чемпіонату. Натомість "ФРанківськ-ПНУ" з двома балами в активі розташувався на дев'ятій сходинці.

Щодо кадрового потенціалу наших майбутніх суперниць, то варто відзначити, що основу "Рівного" складають юні баскетболістки 1999-2002 р. н. Щоправда, не обійшлось і без "зубрів" українського баскетболу. Так, кольори клубу з Рівного захищають досвідчений форвард Лариса Стаднік, що у 2014-2016 виступала в Івано-Франківську, захисниця Вікторія Шматова, що має досвід виступів у національній збірній України та за кордоном (Білорусь, Казахстан, Польща). Привертає увагу і капітан рівнянок досвідчена Людмила Спиридонова, яка також раніше виступала у складі "Франківська". Додає цікавості поєдинку і той факт, що Людмила є... дружиною одного з нинішніх тренерів БК "Франківськ-ПНУ" Дениса Спиридонова.

Чи зуміють підопінчі Юрія Процюка продовжити свою переможну серію дізнаємось вже завтра - гра пройде у спорткомплексі ДЮСШ №4 у Рівному. Початок поєдинку о 15:00.

БК "Рівне-ОШВСМ" - БК "Франківськ-ПНУ"
2 листопада. Суперліга, 2 тур. Рівне, СК ДЮСШ №4, 15:00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.