- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Рівне" - БК "Франківськ-ПНУ" - 56:72. Переможна серія триває

02 Листопада 2018 (18:45)

Жіночий "Франківськ-ПНУ" здобув другу поспіль перемогу у новому сезоні баскетбольної Суперліги.

Старт першої десятихвилинки матчу проти БК "Рівне" залишився за франківчанками, що в дебютні хвилини матчу затероризували кільце господарок кидками з-за дуги. Саме завдяки влучній дальній артилерії Білоцерківської "пантери" зуміли піти на першу перерву лідерками - 27:18. Продовжила феєрити Аріна і у другій чверті, тим самим допомогла своїй команді на екваторі десятихвилинки запалити на табло спорткомплексу ДЮСШ-4 двозначну перевагу гостей. Щоправда, трьохочковий від Іванюк підбив нічийний результат чверті (15:15) та 42:33 на користь гостей перед великою перервою.

Агресивність рівнянок та "збитий" дальній приціл наших дівчат призвів до того, що під завісу третьої чверті господарки зуміли наблизитись до "Франківська" на відстань двох пунктів - 52:50. Все ж у вирішальний момент підопічні Юрія Процюка не дозволили "розгулятись" "червоно-білим" і влучний кидок Білоцерківської з-під кільця та "трійка" від Маляр підбили підсумок третьої чверті - 57:50. Протягом заключної чверті "Франківськ" на класі зумів не лише зберегти комфортну різницю, а й примножити її - фінальна сирена зафіксувала другу перемогу гостей в сезоні з рахунком 72:56.

Найрезультативнішою у матчі стала Аріна Білоцерківська, що "настріляла" у кільце суперниць 29 очок, здійснила 9 підбирань та віддала 10 результативних передач. Також по дабл-даблу у сьогоднішній грі до свого активу записали Євгенія Мбайе (14 очок + 10 підбирань) та Олена Огороднiкова (11 очок + 10 підбирань).

Свій наступний матч БК "Франківськ-ПНУ" проведе вже у неділю, 4 листопада. Цього дня наші дівчата у гостях поміряються силами з "Вінницькими Блискавками". Початок матчу о 14:00

БК "Рівне-ОШВСМ" - БК "Франківськ-ПНУ" - 56:72 (18:27, 15:15, 17:15, 6:15)
2 листопада. Суперліга, 2-й тур. Рівне, СК ДЮСШ-4.
"Рівне-ОШВСМ":
Спиридонова (11 очок + 10 підбирань + 4 передачі), Кіба (11+8+0), Шматова (7+3+4), Гаврильчик (7+5+1), Стаднік (7+2+1), Боярчук (6+1+2), Іванюк (5+1+0), Степанюк (2+1+0), Смалюк (0+3+1), Кучерьонок (0+2+0). Запасні: Дроботюк, Процікевич. Головний тренер: Микола Жартун.
"Франківськ-ПНУ": Білоцерківська (29 очок + 9 підбирань + 10 передач), Мбайе-Сівакова (14+10+2), Огороднікова (11+10+0), Маляр (10+4+0), Космач (4+2+4), Гвічіані (2+2+2), Сидорак (1+4+3), Боровець (1+2+0). Запасні: Дарморост, Кісенко, Семків. Головний тренер: Юрій Процюк.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.