- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" - БК "Київ-Баскет" - 77:70. Чемпіон подоланий!

10 Листопада 2018 (19:05)

Сьогодні в Івано-Франківську відбулось довгоочікуване відкриття баскетбольного сезону найвищого рівня - свій перший домашній матч у жіночій Суперлізі зіграв БК "Франківськ-ПНУ".

Волею календаря перший поєдинок при рідних трибунах підготував у суперники "Франківську" чинного чемпіона - БК "Київ-Баскет". На перший погляд, чинний чемпіон проти новачка - що тут може бути інтригуючого? Та не сьогодні, адже до звітного поєдинку обидві команди підійшли у найкращій своїй формі. "Пантери" здобули максимум у попередніх трьох суперлігових матчах, а переможна серія "бджілок" налічувала фантастичних 38 (!) матчів.

Та будь-яка статистика, будь-які регалії відходять на другий план, коли до справи беруться Аріна Білоцерківська та Олена Огороднікова. Дует лідерок сьогоднішнього "Франківська" з перших хвилин діяв агресивно, впевнено, а головне результативно - у першій чверті дівчата на двох набрали 21 (!) очко з 23-ох командних і тим самим допомогли своїй команді піти на першу перерву за шестиочкової переваги. Господарки продовжували гнути свою лінію і у наступній чверті, збільшивши гандикап до десяти пунктів. Та все ж "трійка" киянки Афанасьєвої підбила результат першої половини зустрічі - 47:38.

Після великої перерви підопічні Юрія Процюка зіграли по рахунку, намагаючись "погасити" атакувальний запал столичних баскетболісток, що на напркиінці третьої чверті скоротили відставання до шести очок - 57:51 і на глядачів у Муніципальному ФОЦ очікував надзвичайно цікавий четвертий відрізок гри. І заключна чверть виправдала всі найсміливіші очікування поціновувачів баскетболу - градус поєдинку зашкалював, як і емоції наставника киянок Володимира Холопова, та повна капітуляція "Київ-Баскета" настала разом з п'ятьма необов'язковими фолами однієї з найдосвідченіших на майданчику Ганни Ольховик, яка достроково відправилась відпочивати.

В підсумку, феєричний та емоційний поєдинок завершився перемогою "Франківська-ПНУ" - 77:70. Аріна Білоцерківська у звітній грі напрацювала на трипл-дабл - 26 очок, 10 підбирань та 12 передач, а найрезультативнішою стала гравчиня "Київ-баскету" Вікторія Кондусь, що "настріляла" 28 очок.

БК "Франківськ-ПНУ" - БК "Київ-Баскет" - 77:70 (23:17, 24:21, 10:13, 20:19)
10 листопада.
Суперліга, 4-й тур. Івано-Франківськ, МФОЦ, 14:00. 70 глядачів.
"Франківськ-ПНУ": Огороднікова (27 очок + 14 підбирань + 3 передачі), Білоцерківська (26+10+12), Мбайе-Сівакова (8+8+0), Космач (8+2+1), Боровець (4+1+1), Гвічіані (2+1+0), Маляр (2+1+0), Сидорак (0+1+0). Запасні: Дарморост,  Кісенко, Семків, Нечваль. Головний тренер: Юрій Процюк.
БК "Київ-Баскет": Кондусь (28 очок + 9 підбирань + 0 передач), Спітковська (15+5+2), Афанасьєва (7+4+1), Бойко (7+3+0), Рабчук (6+1+0), Любінець (4+7+4), Ольховик (3+6+0), Краєвська. Запасні: Волошина, Гутевич. Головний тренер: Володимир Холопов.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.