- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Ужгород-УжНУ" - БК "Калуш-ПНУ" - 75:83. Трудова звитяга на Закарпатті

02 Грудня 2018 (09:00)

У першому поєдинку 5-го туру Першої ліги підопічні Олега Пелеха в гостях зуміли дотиснути БК "Ужгород-УжНУ".

Стартовий відрізок гри в Ужгороді краще провели господарі, що зуміли відіграти шестиочкове відставання від калушан і на першу перерву пішли лідерами - 20:19. У другій чверті агресивні дії Андрія Мацьківа під чужим кільцем дозволили підопічним Олега Пелеха відіграти мінімальний гандикап і за підсумком десятихвилинки навіть вийти вперед - 40:41. 

Після великої перерви "Калуш-ПНУ" лише нарощував оберти і до кінця поєдинку вже не випустив перемогу зі своїх рук - 83:75 на користь гостей. Найрезультативнішим у матчі став Максим Тютюнник, що набрав 33 очки.

Повторний матч суперників відбудеться сьогодні, 2 грудня. Команди вийдуть на паркет спорткомплексу "Юність" в Ужгороді о 12:00.

БК "Ужгород-УжНУ" (Ужгород) - БК "Калуш-ПНУ" - 75:83 (20:19, 20:22, 18:22, 17:20)
1 грудня.
Перша ліга, 5-й тур. Ужгород, СК "Юність", 17:00. 70 глядачів.
"Ужгород-УжНУ": Стоноженко (23 очки + 4 підбирання + 3 передачі), Заєць (20+6+2), Зубковський (15+11+3), Попаденець (11+3+4), Варга (4+1+1), Казінцев (2+0+0), Плешаков (0+3+0), Ігнатишин (0+1+1), Андреянов (0+1+0). Запасні: Піскор. Головний тренер: Геннадій Водовоз.
"Калуш-ПНУ": Тютюнник (33 очки + 6 підбирань + 0 передач), Следюк (16+9+0), Педенко (9+1+0), Співак (7+2+4), Наявко Мацьків (6+15+1), Красільніков (4+0+0), Рудинський (3+2+1), Янкевич (3+1+0), Сокіл (2+2+0), Талапа (0+3+0). Запасні: Філімонов, Грицюк. Головний тренер: Олег Пелех.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.