- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДОС-ДЮСШ-ДОР - ГОВЕРЛА-КФВ. Огляд матчів.

03 Грудня 2018 (11:20)

В рамках 7-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги івано-франківська «Говерла-КФВ» зустрічалася з командою з міста Дніпра – «ДОС ДЮСШ ДОР».

Суперник прикарпатського клубу із дивакуватою на перший погляд назвою - це збірна України з баскетболу серед глухих спортсменів. Команда тільки-но повернулася з Командного чемпіонату Європи, який проходив в італійському місті Верона. Там підопічні Станіслава Каковкінв здобули «золоті» нагороди, ставши чемпіонами континенту.

Паралельно, дніпряни виступають у нинішньому розіграші Вищій лізі України. Цікаво, що усі матчі вони проводять на виїзді, відтак, згідно з календарем, в Івано-Франківську вони були в якості номінальних господарів.

Перша гра пройшла у досить цікавій боротьбі. Втім, франківські баскетболісти досить впевнено контролювали хід поєдинку, довівши його до перемоги – 70:50. На перших ролях у складі переможців були досвідчені гравців, а найбільше очок в активі Володимира Орленка – 15.

У другій грі натяк на боротьбу був присутній тільки в першій 10-хвилинці, яка закінчилася з рахунком 23:15 на корить підопічних Павла Піскарьова. Причому, за наступні три періоди дніряни зуміли здобути тільки 19 очок, у той час як «говерляни» зіграли дуже результативно. Особливо їм вдавалися 3-очкові кидки – 12 влучань. Відтак, підсумковий рахунок склав 87:34. Таким чином «Говерла» зберегла за собою третю сходинку в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 8 перемог в 11 матчах. Попереду «ведмедів» тільки «Рівне» та «Тернопіль». Саме з останніми франківці зіграють на виїзді у наступному турі, який відбудеться 8 та 9 грудня.

Прес-служба БК «ГОВЕРЛА»

1/2 грудня 2018 року.Чемпіонат України.Вища ліга.
м.Івано-Франківськ, манеж КФВ, 18:00/12:00

БК "ДОС-ДЮСШ-ДОР" (Дніпро) - БК "Говерла-КФВ" (Івано-Франківськ) - 50:70 (11:18, 10:21, 11:16, 18:15)
ДОС: Раус (10 + 5 підбирань), Леванович (8 + 5 підбирань), Рязанцев (6 + 5 підбирань) ГОВ: Орленко (15 + 5 підбирань), Шостуха (12 + 5 перехвати), Кошовець (12 + 6 підбирань + 3 перехватів), Вінтоняк (12 + 5 підбирань), Калашніков (5 + 6 передач), Аврахов (5 + 4 підбирання), Лонюк (4 + 6 підбирань), А.Тимофійчук (3), М.Тимофійчук (0 + 4 підбирання)

СТАТИСТИКА ПЕРШОГО МАТЧУ

БК "ДОС-ДЮСШ-ДОР" (Дніпро) - БК "Говерла-КФВ" (Івано-Франківськ) -  34:87 (15:23, 6:22, 6:24, 7:18)
ДОС: Фоменко (9 + 4 підбирань + 4 передачі), Рязанцев (7), Букін (5). ГОВ: Шостуха (13), Кошовець (12 + 2 блок-шота), Аврахов (12), Калашніков (10 + 8 передач + 3 перехвати), Орленко (9 + 5 підбирань), Вінтоняк (9 + 6 підбирань), М.Тимофічук (8), Плюснін (7), Лонюк (4 + 4 підбирання), А.Тимофійчук (3)

СТАТИСТИКА ДРУГОГО МАТЧУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.