- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Львів-УАД" - БК "Калуш-ПНУ" - 72:76. Перемога на нервах

09 Грудня 2018 (10:05)

Перший матч між БК "Львів-УАД" та БК "Калуш-ПНУ" завершився важкою перемогою гостей.

Господарі зі стартових хвилин запропонували калушанам швидкісний та атакувальний баскетбол. Ще б пак, на екваторі чверті перевага львів'ян сягнула загрозливих для підопічних Олега Пелеха -7 - 13:6. Та впевнена гра під своїм та чужим кільцем Андрія Мацьківа дозволила калушанам до перерви не лише надолужити втрачене, а й вийти вперед - 16:22. У другій чверті калушани продовжували гнути свою лінію і збільшили свою перевагу до дев'яти пунктів - 34:43.

Фатальною для гостей ледь не стала третя десятихвилинка, протягом якої львів'янам вдалось відіграти шість пунктів - 56:59. Втихомирити атакувальний запал "друкарів" калушанам вдалось у заключній чверті і гості довели поєдинок до мінімальної перемоги - 72:76.

Найрезультативнішим у складі "Калуша" став Максим Тютюнник, що набрав 22 очки. Також відзначимо дабл-дабл у виконанні Андрія Мацьківа - 13 очок та 18 підбирань.

Повторний матч між суперниками пройде сьогодні, 9 грудня. Команди вийдуть на паркет спортзалу НУ "Львівська Політехніка" об 11:30.

БК "Львів-УАД" (Львів) - БК "Калуш-ПНУ" - 72:76 (16:22, 18:21, 22:16, 16:17)
8 грудня. Перша ліга, 6-й тур. Львів, НУ "Львівська Політехніка", 20:00.
"Львів-УАД": Юзефчик (33 очки + 5 підбирань + 2 передачі), Крижов (15+3+3), Петришин (13+9+2), Ухань (6+8+3), Цебрик (5+9+1), Токар (0+3+0), Іванов (0+2+0), Попович (0+1+0), Булаєв. Запасні: Вдовичин, Джаляль, Кавний. Головний тренер: Леонід Дербаба.
"Калуш-ПНУ": Тютюнник (22 очки + 4 підбирання + 5 передач), Наявко (17+8+2), Мацьків (13+18+1), Талапа (10+5+2), Педенко (8+3+2), Следюк (6+10+2), Сокіл (0+2+1), Красільніков (0+2+0). Запасні: Рудинський, Філімонов, Грицюк, Співак. Головний тренер: Олег Пелех.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.