- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" - БК "Рівне" - 74:72. Переможна "трійка" Сидорак

22 Грудня 2018 (22:50)

Валідольним видалось суботнє протистояння БК "Франківськ-ПНУ" та БК "Рівне" у рамках 9-го туру жіночої Суперліги.

І вже з перших хвилин звітного поєдинку суперниці запропонували глядачам результативну, а головне непередбачувану гру - протягом стартової чверті господарки примудрились розтринькати гандикап у сім пунктів і на першу перерву несподіваними лідерками гри пішли саме рівнянки - 22:26. Підопічні Юрія Процюка доволі швидко віднайшли свою гру і до кінця чверті відновили статус-кво. та у вирішальний момент дві "трійки" Вікторії Шматової дозволили гостям зберегти мінімальний гандикап - 43:46.

Після великої перерви франківчанки продовжили наступати на п'яти рівнянкам, та розв'язка у грі наступила за півтори хвилини до фінальної сирени. Саме тоді два влучні кидки Анни Гвічіані з лінії штрафних вчергове відновили статус-кво, а в атаці у відповідь Людмила Спіридонова реалізувала лише один штрафний - 71:72. За 9 (!) секунд до завершення Анастасія Сидорак влучним триочковом змусила шаленіти трибуни у Муніципальному ФОЦ та принесла своїй команді перемоги - 74?71.

Найрезультативнішою у складі "Франківська-ПНУ" стала Аріна Білоцерківська, що набрала 20 очок та здійснила 10 підбирань. Також дабл-дабл у сьогоднішній грі записала Олена Огороднікова - 16 очок та 14 підбирань.

Вже завтра БК "ФРанківськ-ПНУ" у чергвому матчі Суперліги прийматиме "Вінницьких Блискавок". Матч розпочнеться об 11:30 у Муніципальному ФОЦ.

БК "Франківськ-ПНУ" - БК "Рівне-ОШВСМ" - 74:72 (22:26, 21:20, 16:14, 15:12)
22 грудня.
Суперліга, 9-й тур. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ. 80 глядачів.
"Франківськ-ПНУ": Білоцерківська (20 очок + 10 підбирань + 3 передачі), Огороднікова (16+14+2), Космач (10+0+1), Сидорак (8+4+0), Маляр (8+1+0), Гвічіані (5+2+2), Мбайе-Сівакова (4+2+2), Боровець (3+0+1). Запасні: Дарморост, Кісенко, Семків. Головний тренер: Юрій Процюк.
"Рівне-ОШВСМ": Шматова (24 очки + 2 підбирання + 2 передачі), Спиридонова (14+11+1), Гаврильчик (14+10+2), Смалюк (9+1+1), Боярчук (5+2+0), Степанюк (4+2+0), Кіба (2+2+1), Стаднік (0+2+0), Іванюк (0+1+0), Кучерьонок (0+0+1). Запасні: Дроботюк, Таргонська. Головний тренер: Микола Жартун.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.