- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" - "Вінницькі Блискавки" - 63:61. І знову "валідол"

24 Грудня 2018 (09:35)

БК "Франківськ-ПНУ" здобув другу поспіль "валідольну" перемогу у жіночій Суперлізі.

Суботній поєдинок проти "Рівного" видався неймовірним за напругою та закипанням пристрастей, а все вирішилось за кілька секунд до фінальної сирени, завдяки влучній "трійці" Анастасії Сидорак (74:72). Щось подібне франківські вболівальники змогли побачити і в недільному двобої з "Вінницькими Блискавками".

До Івано-Франківська завітала остання команда турнірної таблиці. Попри статус номінального аутсайдера, "блискавичні" створили сенсацію у суботу, в гостях здолавши СБК "Львів" (68:50), тож до матчу обидві команди підійшли в переможному настрої. Виснажені після двобою з "Рівним" франківчанки не надто жваво розпочали звітний поєдинок, тож за підсумком першої половини напрацювали на скромний гандикап у +4 - 36:32.

По великій перерві ініціативу перехопили гості, що зусиллями однієї з найкращих на паркеті Оксани Степанюк зуміли відновити паритет за 51 (!) секунду до фінальної сирени - 61:61. Та все ж влучний постріл Аріни БЬілоцерківської приніс важку перемогу "пантерам" - 63:61. Найрезультативнішими у складі франківчанок стали Олена Огороднікова та Євгенія Мбайє, в активі яких по 18 очок.

БК "Франківськ-ПНУ" - "Вінницькі Блискавки" - 63:61 (16:15, 20:17, 13:13, 14:16)
23 грудня
. Суперліга, 10-й тур. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 11:30. 95 глядачів.
"Франківськ-ПНУ": Огороднікова (18 очок + 11 підбирань + 2 передачі), Мбайе-Сівакова (18+9+1), Білоцерківська (13+7+5), Гвічіані (5+2+0), Боровець (4+4+1), Завертайло (3+1+1), Сидорак (2+10+2), Маляр (0+4+1), Космач. Запасні: Кісенко, Семків, Дарморост. Головний тренер: Юрій Процюк.
"Вінницькі Блискавки": Степанюк (21 очко + 8 підбирань + 0 передач), Хомяк (14+5+1), Жмурко (10+4+1), Гаїв (9+4+0), Ільчишина (5+3+0), Баштова (2+7+1). Запасні: Корінна, Діберт, Галецька, Лісович, Ваценко, Омобогундже. Головний тренер: Олександр Підлужняк.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.