- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ-2" - СБК "Львів": іспит склали на тверду "четвірку"

27 Грудня 2018 (15:30)

Сьогодні в Івано-Франківську визначився останній учасник чвертьфінальної стадії Кубка України серед жінок. Ним став СБК "Львів", що виборов заповітну путівку до вісімки найкращих у двоматчевому протистоянні з БК "ДЮСШ-2-Франківськ-ПНУ-2".

Для головного тренера БК "Франківськ-ПНУ" Юрія Процюка звітні матчі стали хорошою можливістю випробувати у грі найближчий резерв суперлігової команди. Зокрема, у двох матчах отримали шанс проявити себе Ольга Боровець, яка найбільше серед всіх заявлених провела часу у Суперлізі, новачок команди Дарина Завертайло, що дебютувала у недільному поєдинку проти "Вінницьких Блискавок" (63:61), а також зовсім юні Вероніка Кісенко, Олена Дарморост, Людмила Семків, Єлизавета Говера та Анастасія-Каріна Нечваль. Склали компанію франківській молоді і двоє досвідчених гравчинь, які тогоріч захищали кольори тернопільського "Універу" - Аліна Макух та Катерина Гратій. Забігаючи наперед, скажемо, що юні баскетболістки іспит суперліговим "Львовом" склали на тверду "четвірку".

А от "Львів" приїхав до Івано-Франківська в дуже "укороченому" складі - всього на дві гри у складі гостей було восьмеро гравчинь. Не прибули на кубкові матчі досвідчені Марія Дубас та Ольга Краснікова, тож наставниця "зелено-білих" Ірина Кленіна також вирішила надати ігрову практику найближчому резерву і спробувати пробитись до чвертьфіналу "малою кров'ю".

БК "ДЮСШ-2-Франківськ-ПНУ-2" - СБК "Львів" - 47:102 (13:23, 14:25, 2:33, 18:21)
26 грудня.
Кубок України, 1/8 фіналу, перший матч. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 18:00.
"ДЮСШ-2-Франківськ-ПНУ-2": Завертайло (14 очок + 4 підбирання + 0 передач), Боровець (10+3+3), Макух (9+5+0), Кісенко (7+8+0), Дарморост (3+4+0), Гратій (2+3+0), Семків (0+1+0), Говера. Головний тренер: Юрій Процюк.
"Львів": Філевич (28 очок + 10 підбирань + 2 передачі), Скакаліна (25+8+2), М. Ковтун (17+8+2), Бабич (13+6+3), Петрик (12+6+5), А. Ковтун (7+4+0). Запасні: Краснікова, Околович, Зволяк, Ковалик, Веремчук, Дубас. Головний тренер: Ірина Кленіна.

У першому матчі фатальною для господарок паркету виявилась третя чверть матчу, в якій підопічні Юрія Процюка буквально "провалились" - 2:33. Саме третя деятихвилинка стала фундаментом для розгрому, тоді як в інших трьох наші дівчата нав'язували боротьбу суперницям. У підсумку, 47:102 - СБК "Львів" святкував впевнену перемогу у першій грі. Найрезультативнішими у складі "Франківська-2" стали Дарина Завертайло (14 очок) та Ольга Боровець (10 очок).

СБК "Львів" - БК "ДЮСШ-2-Франківськ-ПНУ-2" - 78:53 (17:10, 16:17, 20:12, 25:14)
27 грудня.
Кубок України, 1/8 фіналу, матч-відповідь. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 10:00.
"Львів": Філевич (18 очок + 10 підбирань + 2 передачі), М. Ковтун (14+7+4), Бабич (12+4+1), Петрик (10+6+5), Скакаліна (9+6+1), А. Ковтун (8+9+2), Веремчук (7+1+1), Зволяк (0+1+0). Запасні: Краснікова, Околович, Ковалик, Дубас. Головний тренер: Ірина Кленіна.
"ДЮСШ-2-Франківськ-ПНУ-2": Боровець (15 очок + 4 підбирання + 4 передачі), Гратій (13+2+3), Завертайло (11+6+0), Дарморост (8+12+0), Макух (6+7+3), Говера (0+1+0), Семків, Нечваль. Запасні: Кісенко. Головний тренер: Юрій Процюк.

Сьогоднішній матч між суперницями пройшов у зовсім іншому руслі. За відсутності Кісенко роль "великої" у грі перейняла на себе Олена Дарморост, що протягом поєдинку була найкращою під кільцем на дві команди, здійснивши 12 підбирань. Саме завдяки вдалій грі в нападі франківчанки навіть зуміли записати до свого активу другу чверть (17:16), та в підсумку поступились вдруге - 53:78, "Львів" у чвертьфіналі Кубка України сезону 2018/2019. Найвлучнішою у складі господарок цього разу стала Ольга Боровець, що накидала у кошик суперниць 15 очок.

Кубкові поєдинки продемонстрували силу найближчого резерву БК "Франківськ-ПНУ". Навіть на фоні суперниць з Суперліги доволі впевнено на майданчику почували себе Ольга Боровець та Дарина Завертайло. Ще б пак, адже зв'язка Боровець-Завертайло на двох набрали половину (!) очок команди у двоматчевому протистоянні зі "Львовом". Боровець запам'яталась блискавичними, і головне, результативними проходами під кільце, тоді як Завертайло продемонструвала свої "шутерські" здібності з дальної та середньої дистанцій.

У ролі "великих" вдало проявили себе Вероніка Кісенко та Олена Дарморост. Звісно, нав'язати боротьбу досвідченій Христині Філевич та потужній Марії Ковтун під кільцем зуміє далеко не кожен, та той факт, що саме Дарморост стала найкращою за показником підбирань у другому протистоянні з такими "зубрами" більш ніж красномовний.

Наразі у жіночих баскетбольнх змаганнях настає двотижнева пауза. Наступні свої поєдинки БК "Франківськ-ПНУ" проведе 11-го та 13-го січня проти запорізької "Козачки-КПУ" та бердянської "Чайки-ДЮСШ" відповідно. Обидва матчі пройдуть у Муніципальному ФОЦ в Івано-Франківську.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.