- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Чайка-ДЮСШ Бердянськ" - БК "Франківськ-ПНУ" - 59:74. Впевнена перемога

01 Березня 2019 (22:20)

БК "Франківськ-ПНУ" здобув чергову перемогу у жіночій Суперлізі. Цього разу під натиском підопічних Юрія Процюка не встояла "Чайка-ДЮСШ Бердянськ".

Напередодні звітного поєдинку БК "Франківськ-ПНУ" підсилився двома досвідченими баскетболістками - гравчиня франківської команди стала Тетяна Юркевічус, яка до останнього часу виступала у польському "Сєдльце" та американка Прешес Лавон Робертс, що відома виступами у студентській лізі США. Забігаючи наперед скажемо, що Робертс так і не дебютувала у поєдинку проти "Чайки", а Тетяна записала до свого активу 10 пунктів. Окрім того, Вероніка Космач залікувала пошкодження і після місячної відсутності повернулась на майданчик. Не обійшлось і без втрат - з різних причин поза сьогоднішньою грою залишились Анна Гвічіані та Міріам Уро-Ніле.

Завдяки ривку 8:2 на старті поєдинку франківчанки продемонстрували, що приїхали на узбережжя Азовського моря лише за перемогою. Грамотна гра в захисті та агресивний напад допоміг підопічним Юрія Процюка піти на велику перерву за двозначної переваги у рахунку - 26:36. 

По перерві "чайки" зробили все можливе, аби наверстати упущене. І їм це ледь не вдалось - господарки майданчика наблизились на відстань чотирьох очок за підсумком третьої чверті матчу (54:50) і все найцікавіше суперниці залишили на останню десятихвилинку. Все ж заключний відрізок матчу краще провели "пантери", які не дозволили "Чайці" подолати "гросмейстерську" позначку в десять (!) закинутих очок та у підсумку перемогли - 74:59. Найвлучнішою у матчі стала Ірина Цекова - 17 очок. А от у франківчанок найкращими стали Дарина Дубровська та Ольга Сівакова, в активі яких по 13-ть пунктів.

Вже у неділю, 3-го березня, "Франківськ-ПНУ" зіграє у Запоріжжі проти БК "Козачка-КПУ". Матч розпочнеться об 11:30.

"Чайка-ДЮСШ Бердянськ" - БК "Франківськ-ПНУ" - 59:74 (14:17, 12:19, 24:18, 9:20)
1 березня. Суперліга, 20-й тур. Бердянськ, Палац спорту, 18:00. 200 глядачів.
"Франківськ-ПНУ": Сівакова (13 очок + 2 підбирання + 6 передач), Дубровська (13+6+0), Огороднікова (12+9+3), Юркевічус (10+8+1), Мбайе (8+4+3), Завертайло (7+3+1), Боровець (5+1+1), Космач (4+2+2), Маляр (2+0+0), Сидорак (0+1+0). Головний тренер: Юрій Процюк.

 
Коментарі
2. 3 .2019 (11:26) Vitalik
"...агресивний напад допоміг підопічним Юрія Процюкапіти..."-тренер змінив прізвище?))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.