- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Козачка-КПУ" - БК "Франківськ-ПНУ" - 73:77. Камбек по-франківськи

04 Березня 2019 (15:00)

З двома перемогами повернулись з триденного вояжу у рамках жіночої Суперліги баскетболістки "Франківська-ПНУ" - після перемоги над "Чайкою" перед натиском наших дівчат не встояла і запорізька "Козачка-КПУ".

Щоправда, гостьовий поєдинок проти запоріжанок видався підопічним Юрія Процюка зовсім нелегкою "прогулянкою". Якщо стартова чверть матчу завершилась за мінімальної переваги господарок майданчика, то вже у другій десятихвилинці "козачки" зробили вагому заявку на перемогу, азбезпечивши собі гандикап у +12 після першої половини гри - 43:31.

Все ж наставнику "Франківська" Юрію Процюку вдалось в перерві знайти правильні слова і у третій чверті перевага запоріжанок почала танути наче березневий сніг - завдяки влучним "трійкам" Ольги Сівакової та Дарини Дубровської "пантерам" вдалось наблизитись до суперниць на відстань двох влучних кидків (54:59). В дебюті четвертої чверті влучний постріл з-за дуги від Ольги Боровець відновив статус-кво - 61:61. У подібному ритмі "гойдалок" пройшла вся заключна чверть, протягом якої лідирували то одні, то інші, та все ж розв'язка у грі наступила за півтори хвилини до фінальної сирени. За рахунку 73:73 Дарина Завертайло влучає два штрафні, а Ольга Сівакова перед самісінькою сиреною двічі покарала запоріжанок за неспортивний фол - в підсумку 73:77, БК "Франківськ-ПНУ" піднявся на третю сходинку Суперліги. Найвлучнішою у матчі стала Тетяна Юркевічус - 19 очок та 12 підбирань. Не можемо не відзначити і дабл-дабл Олени Огороднікової - 10 очок та 13 підбирань.

Наступні поєдинки Суперліги БК "Франківськ-ПНУ" проведе вдома, 9-го та 10-го березня супроти одеського "ІнтерХім-ДЮСШОР". Суботній матч розпочнеться о 17:00, тоді як у неділю суперниці вийдуть на паркет Муніципального ФОЦ об 11:30.

"Козачка-КПУ" - БК "Франківськ-ПНУ" - 73:77 (20:18, 23:13, 16:23, 14:23)
3 березня.
Суперліга, 21-й тур. Запоріжжя, Палац спорту "Юність", 11:30. 200 глядачів.
"Франківськ-ПНУ": Юркевічус (19 очок + 12 підбирань + 3 передачі), Сівакова (15+2+1), Дубровська (12+4+2), Огороднікова (10+13+9), Завертайло (5+3+2), Сидорак (5+2+1), Космач (4+1+0), Боровець (3+0+2), Мбайе (2+2+2), Маляр (2+1+0). Запасні: Кісенко. Головний тренер: Юрій Процюк.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.