- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"ХДУ-Авто-Плаза" - БК "Калуш-ПНУ" - 57:94. Перша перемога в ТОП-16

16 Березня 2019 (11:10)

Баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ" з впевненої перемоги розпочав другий етап Першої ліги.

Першими суперниками підопічних Олега Пелеха на дніпровському турі раунду ТОП-16 стали баскетболісти херсонського "ХДУ-Авто-Плаза". Зі стартових хвилин калушани захопили лідерство, не дозволивши херсонцям жодного (!) разу вийти вперед протягом матчу. Забезпечивши +7 за підсумком першої чверті "фіолетові" надалі лише нарощували оберти, а бенефісом стали друга та третя десятихвилинки, в яких калуські баскетболісти перемогли з двозначною різницею. У підсумку, "ХДУ-Авто-Плаза" капітулювала з розгромним рахунком - 57:94 на користь "Калуша". Найрезультативнішими у грі стали калушани Андрій Следюк, що напрацював на дабл-дабл (16 очок та 11 підбирань), а також Денис Тютюнник (16 очок та 5 підбирань).

Опісля матчу калуським баскетболістам вручили пам'ятний кубок та "малі" бронзові нагороди за підсумкове третє місце на першому етапі чемпіонату України серед команд Першої ліги.

"ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - БК "Калуш-ПНУ" - 57:94 (13:20, 15:25, 14:27, 15:22)
15 березня.
Перша ліга. ІІ етап, група А, І тур. Дніпро, СК СДЮСШОР-5. 19:45. 30 глядачів.
"Калуш-ПНУ": Следюк (16 очок + 11 підбирань + 2 передачі), Д. Тютюнник (16+6+1), М. Тютюнник (15+3+6), Співак (11+6+4), Мацьків (9+4+2), Педенко (8+3+7), Наявко (8+4+2), Шумейко (8+3+2), Талапа (3+3+0). Запасні: Чвак, Пелех, Грицюк. Головний тренер: Олег Пелех.

В іншому матчі ігрового дня господарі туру баскетболісти "Спарти" на класі розібрались з БК "Полтава" - 93:56. Таким чином, в турнірній таблиці квартету А двовладдя - "Спарта" та "Калуш-ПНУ" набрали однакову кількість очок.

Турнірна таблиця другого етапу Першої ліги (група А) станом на 15 березня:
1. "Спарта" Дніпро - 2 очки (1 перемога / 0 поразок);
2. БК "Калуш-ПНУ" - 2 (1/0);
3. "ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - 1 (0/1);
4. БК "Полтава" - 1 (0/1).

Вже сьогодні БК "Калуш-ПНУ" проведе другий матч на дніпровському турі. На підопічних Олега Пелеха чекає непростий суперник - господар туру дніпровська "Спарта". Матч розпочнеться о 17:00 у спортзалі дніпровської СДЮСШОР-5.

Наступний матч:
БК "Калуш-ПНУ" - "Спарта" Дніпро
16 березня.
Перша ліга. ІІ етап, група А, І тур. Дніпро, СК СДЮСШОР-5. 17:00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.