- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Калуш-ПНУ" - "Спарта" - 97:83. Бенефіс Андрія Співака

16 Березня 2019 (21:30)

Надважливі два очки на дніпровському турі Першої ліги здобув баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ".

Сьогодні суперниками калушан були господарі туру - баскетболісти місцевого клубу "Спарта". Саме "спартанці" вважаються головними фаворитами не лише протистояння, а й нашого квартету. До того ж, до звітного матчу дніпряни зазнали лише двох поразок в сезоні. Про те, що на глядачів очікує інтригуюча гра засвідчила перша чверть, протягом якої лідер змінювався шість (!) разів, а сирена на першу перерву зафіксувала нічию - 21:21. Вирішальною у грі стала друга десятихвилнка, протягом якої калушани продемонстрували вражаючу гру у захисті і втекли у солідний відрив - 56:42 перед великою перервою.

Все ж завдяки грамотним діями Андрія Співака у другій половині гри "фіолетовим" вдалось втримати позитивний результат, а разом з тим святкувати важливу перемогу - 97:83. Вже згаданий Андрій Співак продемонстрував вражаючі показники - 32 (!) закинуті очки. Також постарався і Денис Тютюнник, що напрацював на дабл-дабл - 13 очок та 11 підбирань.

БК "Калуш-ПНУ" - "Спарта" Дніпро - 97:83 (21:21, 35:21, 16:20, 25:21)
16 березня. Перша ліга. ІІ етап, група А, І тур. Дніпро, СК СДЮСШОР-5. 17:00. 35 глядачів.
"Калуш-ПНУ": Співак (32 очки + 4 підбирання + 7 передачі + 5 перехоплень), М. Тютюнник (18+7+3), Д. Тютюнник (13+11+4), Педенко (11+4+2), Шумейко (8+2+1), Мацьків (7+5+1), Следюк (6+3+1), Наявко (2+1+1). Запасні: Талапа, Чвак, Пелех, Грицюк. Головний тренер: Олег Пелех.

В іншому матчі суботи херсонський "ХДУ-Авто-Плаза" розібрався з БК "Полтава" (86:70) і здобув першу перемогу ІІ етапі Першої ліги. Завдяки тріумфу підопічні Олега Пелеха очолили група А - в активі команди дві перемоги і чотири залікові пункти.

Турнірна таблиця другого етапу Першої ліги (група А) станом на 16 березня:
1. БК "Калуш-ПНУ" - 4 (2 перемоги / 0 поразок);

2. "Спарта" Дніпро - 3 очки (1/1);
3. "ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - 3 (1/1);
4. БК "Полтава" - 2 (0/2).

У неділю, 17-го березня, БК "Калуш-ПНУ" фінішує у І турі другого етапу Першої ліги. Заключним суперником калушан на дніпровському паркеті буде БК "Полтава". Поєдинок з полтавцями відкриє недільну ігрову програму о 9:00.

Наступний матч:
БК "Калуш-ПНУ" - БК "Полтава"
17 березня. Перша ліга. ІІ етап, група А, І тур. Дніпро, СК СДЮСШОР-5. 09:00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.