- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Помаранчевий м’яч»: визначилися команди-переможці шкільної баскетбольної ліги.

16 Березня 2019 (22:25)

В Івано-Франківську визначили переможців шкільної баскетбольної ліги «Помаранчевий м’яч». Перше місце серед команд дівчат посіла гімназія №2, серед юнаків — ЗШ №7.

Третій тур шкільної баскетбольної ліги «Помаранчевий м’яч» серед дівчат та юнаків стартував 26 лютого. Участь у ньому взяли 16 команд шкіл Івано-Франківська, з яких до фіналу дійшли 8. Фінальні ігри турніру відбувалися за коловою схемою впродовж 13-15 березня у приміщенні школи №25.

За їхніми підсумками було визначено найсильніші команди.

Серед юнаків: І місце — ЗШ №7, ІІ місце — Крихівецька ЗШ, ІІІ місце — ЗШ №21, IV місце — ЗШЛ №23

Серед дівчат: І місце — гімназія №2, ІІ місце — ЗШ №17, ІІІ місце — ЗШЛ №23, IV місце — ЗШ №19

Керівник команди ЗШ №21 Алла Попович каже: «Нам дуже сподобалися ці змагання, отримали масу задоволення. Шкода, що маємо тільки третє місце, але не засмучуємося. Ми вперше беремо участь у «Помаранчевому м’ячі». Триденний фінал трохи виснажує, тому втомлені, проте щасливі».

«Помаранчевий м’яч» започаткований Федерацією баскетболу Івано-Франківська (керівник Дмитро Неволін). Проте через брак коштів ініціатори не могли завершити турнір, тому звернулися до волонтерів. Третій тур шкільної баскетбольної ліги ГО «Федерація баскетболу Івано-Франківська» організувала спільно з ГО "Громадська ініціатива Галичини" та ГО «Інновація. Креативність. Дія» за підтримки грантової програми Urban Space 100.

«До нас звернулися засновники чемпіонату з проханням допомогти у проведенні третього туру, — розповідає голова ГО «Громадська ініціатива Галичини» Леся Качурова. — Тому ми разом із організаціями-партнерами написали проект та виграли грант. Вважаємо, що такі заходи потрібно підтримувати, бо це — популяризація спорту та здорового способу життя серед школярів. Сподіваємося, що у цих змаганнях беруть участь майбутні чемпіони всеукраїнського та міжнародного рівнів».

Фіналістам вручили кубки та медалі, а також подарунки: рюкзаки, спортивні сумки, солодощі; володарі золотого кубка отримали флешки.

"Баскетбольне Прикарпаття"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.