- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Полтава" - 78:58. З Дніпра повертаємось без поразок

18 Березня 2019 (09:05)

Баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ" зі стовідсотковим результатом завершив І тур другого етапу чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Слідом за БК "ХДУ-Авто-Плаза" та дніпровською "Спартою" під натиском підопічних Олега Пелеха не встояв новачок Першої ліги БК "Полтава" - 78:58. Щоправда, поєдинок для калуської команди видався дуже складним. Фактично недільна гра стала третьою за три дні, до того ж розпочалась у доволі ранній час - о 9:00. При таких ігрових розкладах командам довелось буквально витиснути з себе максимум, щоб завершити дніпровський тур на мажорній ноті. Все ж протягом трьох (!) чвертей на майданчику точилась рівна боротьба і все вирішилось у заключній десятихвилинці. Зібравши останні сили в кулак, нашим хлопцям вдалось розгромити полтавців, дозволивши набрати лише 6 (!) очок за чверть і в підсумку перемогти - 78:58.

Найвлучнішим у матчі став Денис Тютюнник, в активі якого дабл-дабл - 18 очок та 13 підбирань. В іншому матчі неділі другу перемогу в турі здобула дніпровська "Спарта", що обіграла "ХДУ-Авто-Плазу" - 75:68.

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Полтава" - 78:58 (23:19, 16:16, 17:17, 22:6)
17 березня. Перша ліга. ІІ етап, група А, І тур. Дніпро, СК СДЮСШОР-5. 09:00. 31 глядач.
"Калуш-ПНУ": Д. Тютюнник (18 очок + 13 підбирань + 5 передач), Шумейко (14+7+1), Співак (12+2+6), М. Тютюнник (9+6+5), Следюк (9+2+0), Мацьків (7+5+1), Талапа (6+1+2), Педенко (4+8+2), Наявко (4+6+1), Мацьків (2+6+1). Запасні: Чвак, Пелех, Грицюк. Головний тренер: Олег Пелех.

"Спарта" Дніпро - "ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - 75:68 (12:11, 27:20, 23:15, 13:22)

Таким чином, калуські баскетболісти одноосібно очолили турнірну таблицю групи А другого етапу Першої ліги - в активінаших хлопців три перемоги з трьох можливих. Другою йде "Спарта", що відстає від калушан на один заліковий пункт.

Турнірна таблиця другого етапу Першої ліги (група А) після І туру:
1. БК "Калуш-ПНУ" - 6 (3 перемоги / 0 поразок);
2. "Спарта" Дніпро - 5 (2/1);
3. "ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - 4 (1/2);
4. БК "Полтава" - 3 (0/3).

Вирішальний тур другого етапу у квартеті А пройде у Полтаві на майданчику спорткомплексу Полтавської аграрної академії. Міні-турнір пройде у форматі одного кола і триватиме у період з 5-го по 7-ме квітня. Нагадаємо, до півфіналу вийде лише переможець нашої групи.

ІІ тур 
м. Полтава, СК Полтавської аграрної академії
05.04.2019 (п'ятниця)
"ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - БК "Калуш-ПНУ"
БК "Полтава" - "Спарта" Дніпро
06.04.2019 (субота)
"ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - БК "Полтава" 
БК "Калуш-ПНУ" - "Спарта" Дніпро
07.04.2019 (неділя)
БК "Калуш-ПНУ" - БК "Полтава" 
"ХДУ-Авто-Плаза" Херсон - "Спарта" Дніпро

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.