- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ВЮБЛ (юнаки-2004, Дивізіон Б): визначилися чвертьфінальні четвірки

02 Квітня 2019 (13:00)

1 квітня у Києві завершився заключний, шостий, тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд юнаків 2004-го року народження (Дивізіон Б).

Окрасою заключного дня змагань став поєдинок між Академією БК Говерла та Маріуполем. Запекла боротьба у цій парі суперників тривала, як кажуть до останнього подиху. Вони по черзі виходили вперед і не давали противнику піти у відрив. У результаті команді з Прикарпаття вдалося схилити шальки терезів на свій бік, обігравши підопічних Петра Подтикана 89:88.

Ще в одному матчі ігрового дня збірна Харківської області перемогла команду ЗОДЮСШ (Ужгород) 72:62. Цей тур було вирішено провести на нейтральній території, зважаючи на географічну віддаленість його учасників.

ВЮБЛ (юнаки-2004, Дивізіон Б)

6 тур 1 квітня м. Київ

Академія БК Говерла (Івано-Франківськ) – Маріуполь 89:88 (17:20, 19:19, 31:23, 22:26)

ЗОДЮСШ (Ужгород) – збірна Харківської обл. 62:72 (8:17, 13:16, 17:18, 24:21)

Після завершення регулярного чемпіонату стали відомі вісім команд, що продовжать боротьбу за медалі у двох чвертьфінальних четвірках. Вони мають такий вигляд:

Перша четвірка: КСЛІ (Київ), ЗОДЮСШ (Ужгород), Черкаські Мавпи, Академія БК Говерла

Друга четвірка: Збірна Харківської обл., збірна Донецької обл., Маріуполь, ДЮСШ-12 (Київ)

На цьому етапі команди зіграють у своїх четвірках два тури без заліку очок. Тобто усі попередні очкові здобутки на старті обнуляться.

Перші дві команди з кожної з груп вийдуть до Фіналу чотирьох і розіграють нагороди чемпіонату. Трійка медалістів отримає право підвищитися у класі і з наступного сезону вже виступати у Дивізіоні А.

Федерація баскетболу України

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.