- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Житомир" - 71:85. Калушани змагатимуться за "бронзу"

16 Квітня 2019 (17:20)

У поточному сезоні Першої ліги чемпіонату України з баскетболу БК "Калуш-ПНУ" побореться за бронзові нагороди.

Вчора підопічні Олега Пелеха провели другий матч півфінальної серії плей-офф проти БК "Житомир". На тлі суботньої поразки в Житомирі (82:92) калушанам нікуди було відступати, тож сам матч для господарів пройшов під гаслом "або пан, або пропав". Розуміючи всю складність ситуації, "фіолетові" взяли під контроль гру, диктуючи свої умови полісянам і успішно записали до свого активу першу чверть - 27:26. Все ж ще до великої перерви злим генієм для калушан став форвард "Житомира" Леонід Стефанишин. Надодсвідчений баскетболіст, за плечима якого не один суперліговий сезон у складі столичного "Будівельника", львівської "Політехніки" та франківської "Говерли", просто таки феєрив на паркеті встигаючи як у нападі, так і в захисті, тим самим допомігши своїй команді відіграти гандикап і піти лідером на велику перерву - 44:45.

Продовжив свою справу Стефанишин і в третій чверті, яка виявилась вирішальною у зустрічі. Протягом десятихвилинки житомиряни вдвічі "перестріляли" господарів та забезпечили собі комфортну перевагу перед останнім відрізком гри - 56:69. Як не намагались "фіолетові" наздогнати упущене в четвертій чверті, та "Житомир" довів матч до закономірної перемоги - 71:85, полісяни стають першими фіналістами Першої ліги сезону 2018/2019. Найкращим у складі "Калуша-ПНУ" став Андрій Співак - 21 очко та 8 передач. Позначку у десять закинутих очок перетнув і Максим Тютюнник - 13 пунктів.

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Житомир" - 71:85 (27:26, 17:19, 12:24, 15:16)
15 квітня. Перша ліга, 1/2 фіналу, другий матч. Калуш, ДЮСШ "Сокіл". 18:00. 146 глядачів.
"Калуш-ПНУ": Співак (21 очко + 4 підбирання + 8 передач), М. Тютюнник (13+4+3), Д. Тютюнник (9+3+5), Следюк (9+3+2), Янкевич (5+2+2), Мацьків (3+1+2), Педенко (3+2+0), Наявко (2+2+0), Рудинський (2+2+0), Лагойда (2+0+0), Талапа (2+0+0). Головний тренер: Олег Пелех.

Таким чином, БК "Калуш-ПНУ" позмагається за бронзові нагороди Першої ліги. Суперник калушан у матчі за "бронзу" визначиться у протистоянні кам'янецького "ДіДіБао" та запорізького "Металурга". Наразі раухнок у серії 1:0 на користь баскетболістів з Кам'янця-Подільського. Перший матч "бронзової" серії запланований на 24-те квітня.

Фото: газета Вікна

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.