- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" - СБК "Львів": анонс першого матчу чвертьфіналу

17 Квітня 2019 (12:00)

Сьогодні жіночий БК "Франківськ-ПНУ" розпочне боротьбу у плей-офф вітчизняної Суперліги.

У рамках чвертьфінальнї серії підопічні Юрія Процюка зустрінуться з СБК "Львів". Львів'янки буквально застрибнули в останній вагон потяга, що прямував до плей-офф, гарантувавши собі участь у плей-оф лише за підсумком останнього ігрового вік-енду.

Цьогоріч майбутні суперниці првоели чотири поєдинки у рамках "регулярки". У трьох з них перемоги святкували "пантери" і лише одна гра завершилась на користь "Львова" - у поєдинку тритижневої давнини на паркеті Палацу спорту "Галичина" перемогли господарки (58:53).

Гравецький ансамбль "Львова" доволі зіграний, як на дебютанта Суперліги. Тут вдало поєднана перспективна молодь та досвід - серед юних можемо відзначити Катерину Скакаліну, Анастасію Ковтун, яких до нових перемог ведуть досвідчені Марія Дубас та Ольга Краснікова. Не можемо не згадати і лідерку цьогорічного "Львова" Христину Філевич, що ще минулоріч тішила грою франківських вболівальників.

Відзначимо, що всі поєдинки чвертьфінального плей-фф пройдуть в Івано-Франківську. До того ж, львів'янки буквально зіграють "з потяга" - вчора команда Ірини Кленіної у Києві провела заключний матч "регулярки" проти "Динамо-НПУ" (57:87).

Початок гри у Муніципальному ФОЦ о 17:30. Прийдіть підтримати франківських баскетболісток!

БК "Франківськ-ПНУ" - СБК "Львів"
17 квітня.
Івано-Франківськ, МФОЦ - 17:30.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.