- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Франківськ-ПНУ" - СБК "Львів" - 77:63. Попереду третя гра

19 Квітня 2019 (21:35)

"Франківськ-ПНУ" реваншувався у другому матчі чвертьфінальної серії жіночої Суперліги.

Щоправда, реванш нашим баскетболісткам дався доволі важко. Пам'ятаючи розвиток подій у першій грі, франківчанки зі стартових хвилин прибрали ініціативу до своїх рук і багато уваги приділяли "снайперці" "Львова" Христині Філевич. Злою генійкою для "Кріс" у звітному матчі стала Дарина Дубровська. Саме Дарина "посадила" Філевич на чотири фоли, змусивши останню діяти доволі обережно починаючи з третьої чверті матчу. Третя десятихвилинка стала вирішальною у зустрічі - протягом неї підопічні Юрія Процюка зуміли збільшити свою перевагу до двозначного числа (63:48). Комфортний гандикап дозволив нашим дівчатам на класі довести гру до переможного фіналу - 77:63, попереду вирішальна третя гра. Найкращою у матчі стала Міріам Уро-Ніле, що набрала 25 очок та здійснила 10 підбирань. Позначку у десять пунктів також подалали Дарина Дубровська (16 очок та 6 підбирань), Тетяна Юркевічус (12 очок та 13 підбирань) і Ольга Сівакова (11 очок та 2 підбирання).

БК "Франківськ-ПНУ" - СБК "Львів" - 77:63 (17:19, 21:17, 25:12, 14:15)
19 квітня.
Суперліга, 1/4 фіналу, другий матч. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 17:30.
"Франківськ-ПНУ": Уро-Ніле (25 очок + 10 підбирань + 2 передачі), Дубровська (16+6+2), Юркевічус (12+13+4), Сівакова (11+2+3), Космач (9+2+2), Сидорак (4+1+2), Завертайло (0+2+0), Боровець (0+2+0), Гвічіані (0+1+1). Запасні: Дарморост, Кісенко, Семків. Головний тренер: Юрій Процюк.

Вирішальна третя гра між принциповими суперницями пройде в Івано-Франківську у Муніципальному ФОЦ у суботу, 20-го квітня. Початок матчу о 13:30.

БК "Франківськ-ПНУ" - СБК "Львів"
20 квітня. Суперліга, 1/4 фіналу, третій матч. Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 13:30.
Рахунок у серії - 1:1.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.