- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуш-ПНУ" завершив сезон Першої ліги на четвертому місці

21 Квітня 2019 (18:00)

Баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ" після минулорічного чвертьфіналу зробив крок вперед і вже цього сезону фінішував на четвертому місці третього за рангом дивізіону українського баскетболу.

Перші два поєдинки серії за бронзові нагороди між запорізьким "Металургом" та БК "Калуш-ПНУ" за обопільною згодою сторін пройшли у Запоріжжі, тоді як вирішальний третій матч за необхідності мав би приймати Калуш.

У першому матчі на паркеті спорткомплексу ЗНТУ вирішальною стали заключні хвилини. Протягом перших двох чвертей запоріжці оформили комфортну перевагу у +16 - 58:42. Все ж настаник гостей Олег Пелех під час відпочинку знайшов правильні слова і зумів завести свою команду, тож по перерві гандикап "металургів" почав танути на очах, а сирена про завершення третьої чверті зафіксувала рахунок 75:71 на користь господарів. Продовжили свій потужний хід калушани в заключній десятихвилинці, тим самим зумівши створити майже неможливе - за півтори хвилини до фінальної сирени двоочковий Дениса Тютюнника вивів нашу команду вперед (96:97). Все ж останнє слово у грі було за "металургами" - влучні кидки Морозова та Бикова підбили остаточну перемогу 100:97 і 1:0 у серії до двох перемог. Найкращим у складі "Калуша-ПНУ" став Артем Следюк - 26 очок та 7 підбирань. 

"Металург" Запоріжжя - БК "Калуш-ПНУ" - 100:97 (29:22, 29:20, 17:29, 25:26)
20 квітня.
Перша ліга, серія за 3-тє місце, перший матч. Запоріжжя, СК ЗНТУ. 13:15. 50 глядачів.
"Калуш-ПНУ": Следюк (26 очок + 7 підбирань + 1 передача), Педенко (20+1+4), Д. Тютюнник (17+6+5), Наявко (17+4+3), Співак (11+5+6), Мацьків (6+10+3), Пелех. Запасні: Шумейко, Янкевич, Рудинський. Головний тренер: Олег Пелех.

Другий матч серії пройшов за аналогічним сценарієм. Потужно проведена перша половина гри дозволила "металургам" піти на велику перерву з різницею у +21 - 51:30. Як і в першій грі, калушанам вдалось скоротити відставання і навіть записати до свого активу четверту чверть, та наверстати упущене та повернути матч у переможне русло, як це було вчора, не зуміли - 98:84, "Металург" виборов бронзові нагороди Першої ліги. Найвлучнішим у "Калуша" став Денис Тютюнник, в активі якого дабл-дабл - 30 очок та 11 підбирань.

"Металург" Запоріжжя - БК "Калуш-ПНУ" - 98:84 (30:19, 21:11, 27:26, 20:28)
21 квітня.
Перша ліга, серія за 3-тє місце, другий матч. Запоріжжя, СК ЗНТУ. 9:00. 25 глядачів.
"Калуш-ПНУ": Д. Тютюнник (30 очок + 11 підбирань + 2 передачі), Наявко (25+0+0), Следюк (12+6+0), Педенко (8+2+2), Мацьків (7+18+4), Співак (2+2+7), Пелех (0+1+0). Запасні: Шумейко, Янкевич, Рудинський. Головний тренер: Олег Пелех.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.