- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відбулися чергові матчі чемпіонату Івано-Франківщини з баскетболу сезону-2019

28 Квітня 2019 (11:00)

Лідер змагань – БК «ІФНМУ» на майданчику муніципального ФОЦу впевнено переграв надвірнянських «Горян».

Долю матчу було вирішено вже в першій половині, яка завершилася з 20-очоковю перевагою «медиків» - 25:45. А в третій чверті номінальній гості зняли всі питання про переможця. Чудовий захист (тільки 5-ть очок «горян» за чверть) вкотре підтвердили амбіції «ІФНМУ» на чемпіонство цього року. Найбільше очок у складі переможці на рахунку Андрія Ракути – 18. Дмитро Неволін та Денис Спиридонов на цей раз обмежилися 15-ма очками кожен.

«ГОРЯНИ» (м.Надвірна) – «ІФНМУ» (м.Івано-Франківськ) – 51:88 (13:23, 11:22, 5:26, 22:19)
18 квітня, м. Івано-Франківськ, СК «ФОЦ».
Судді: Редюк, Корнута, Недоступ.
«Горяни»: Бойчук (11), Грабаня (8), Алексанов (9), Діденко (9), Б.Кущніренко (5), Кавецький (4), Лісничук (2), Кравець (0). «ІФНМУ»: Ракута (18), Спиридонов (15), Неволін (15), Запухлий (10), Окечукву Дж. (8), Голубєв (7), Чіпка (6), Окечукву Айк (4), Гетьманець (3), Верменічєв (1).

У іншому поєдинку, який було зіграно в Калуші, місцевий баскетбольний клуб переміг «Горян». Ривок 26:9 за підсумками стартової 10-хвилинки, а також злагоджені дії в атаці та захисті, дозволили підопічним Олега Пелеха відсвяткувати другу перемогу в сезоні. У складі переможці найбільше очок – 21 – на рахунку Віталія Рудницького. На одне очком менше забив «горянин» Олег Стасишин.

«КАЛУШ-ПНУ» - «ГОРЯНИ» (м.Надвірна) – 90:66 (26:9, 28:14, 19:20, 23:23)
24 квітня, м.Калуш, СК «Сокіл».
Судді: Михайленко, Недоступ.
«Калуш-ПНУ»: Рудницький (21), Лагойда (14), Мацьків (13), Співак (9), Янкевич І. (9), Следюк (8), Наявко (7), Янкевич Св. (6), Сокіл (2). «Горяни»: Стасишин (20), Цюпило (17), Лісничук (10), Андрусяк (8), Грабаня (7), Кравець (2), Б.Кушніренко (2).

"Баскетбольне Прикарпаття"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.