- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Суперліга 3х3: анонс Суперфіналу (+ пряма трансляція)

11 Травня 2019 (09:15)

Баталії прем'єрного розіграшу Суперліги 3х3 добігає до логічного завершення - сьогодні у Львові стартує грандіозний Суперфінал.

За чемпіонське звання та можливість взяти участь у Світовому турі Мастерс, що пройде на початку червня в Китаї, змагатимуться 12 чоловічих та 8 жіночих команд. Чоловічий БК "ІФНМУ-Франківськ" на груповому етапі змагань потрапив до групи В, разом з "Черкаськими Мавпами" та БК "Дніпро". Розпочнуть похід за звання чемпіона наші хлопці о 14:55 матчем проти "Мавп", а о 17:05 зустрінуться з дніпрянами.

У Суперфіналі наша команда виступить найсильнішим складом - Денис Спіридонов, Дмитро Неволін, Микола Полюляк та Антон Давидюк. Нагадаємо, за підсумком "регулярки" франківці розмістились на сьомому місці загального рейтингу Суперліги.

Жіночий БК "Франківськ" потрапив до квартету В, де зустрінеться з житомирським "Каліпсо", господарками Суперфіналу баскетболістками СБК "Львів" та броварським "МОБІ". Перший матч на турнірі команда Юрія Процюка зіграє о 13:05 проти "МОБІ". О 18:20 франківчанки поміряються силами з "Каліпсо", а завершать ігровий день матчем проти "Львова" (20:35).

Честь "Франківська"у Суперфіналі захищатимуть Анастасія Сидорак, Тетяна Юркевічус, Ольга Боровець та Міріам Уро-Ніле. За підсумком "регілярного" сезону франківчанки посіли другу сходинку Суперліги, чотири рази програвши у фіналі відбіркових турнірів. Окрім того, у Суперфіналі зіграють ще троє наших баскетболісток. Гравчині БК "Франківськ-ПНУ" Євгенія Мбайе та Вероніка Космач захищатимуть кольори "МОБІ" та збірної України U-18 відповідно, а Вероніка Любінець зіграє за другу команду "Київ-Баскета".

Баскетбол 3х3. Суперліга 3х3. Суперфінал
м. Львів, СТРЦ "Спартак"
Календар матчів франківських команд:
11 травня (субота)
13:05 (жінки) БК Франківськ - МОБІ (Бровари)
14:55 (чоловіки) БК ІФНМУ-Франківськ - Черкаські Мавпи (Черкаси)
17:05 (чоловіки) БК Дніпро - БК ІФНМУ-Франківськ
18:20 (жінки)
Каліпсо (Житомир) - БК Франківськ
20:35 (жінки) БК Франківськ
- СБК Львів

Пряма трансляція матчів Суперфіналу:

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.