- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Суперліга 3х3: жінки вибороли "бронзу", чоловіки зупинились у чвертьфіналі

13 Травня 2019 (15:00)

На вихідних у Львові фінішував грандіозний Суперфінал першого сезону професіональної Суперліги з баскетболу 3х3.

Чоловіки

Чоловічий БК "ІФНМУ-Франківськ" виступав у найсильнішому складі - Денис Спиридонов, Дмитро Неволін, Антон Давидюк та Микола Полюляк. У першому поєдинку Суперфіналу "медики" достроково обіграли "Черкаські Мавпи" (22:14) та гарантували собі участь у вісімці найкращих на турнірі. Найрезультативнішим у складі "Франківська" став Дмитро Неволін, в активі якого вісім очок.

БК "ІФНМУ-Франківськ" - "Черкаські Мавпи" Черкаси - 22:14
"
ІФНМУ-Франківськ": Неволін (8 очок), Давидюк (7), Полюляк (5), Спиридонов (2).

У другому поєдинку франківчани зійшлись з головним претендентом на корону чемпіонів БК "Дніпро". У напруженому та цікавому поєдинку все вирішив спурт дніпрян 5:2 на шостій хвилині гри і влучний кидок від Тимофеєнка підбив остаточні 18:21 на користь "Дніпра". По шість пунктів у складі "Франківська" набрали Микола Полюляк та Антон Давидюк.

БК "Дніпро" - БК "ІФНМУ-Франківськ" - 21:18
"
ІФНМУ-Франківськ": Полюляк (6 очок), Давидюк (6), Неволін (4), Спиридонов (2).

Недільний поєдинок чвертьфіналу між "ІФНМУ-Франківськ" та БК "Одеса" не поступився за напругою суботньому матчу з дніпрянами. Ще б пак, за 15-ть секунд до фінальної сирени Антон Давидюк зрівняв рахунок (18:18) і перевів матч в овертайм. На жаль, дві влучні атаки Щепкіна позбавили наших баскетболістів путівки до півфіналу - 18:20. Найкращим у складі франківської команди став Микола Полюляк, в активі якого 9 пунктів.

БК "Одеса" - БК "ІФНМУ-Франківськ" - 20:18
"
ІФНМУ-Франківськ": Полюляк (9 очок), Неволін (5), Давидюк (3), Спиридонов (1). 

У підсумку, прем'єрний розіграш професіональної Суперліги 3х3 досвідчена команда "ІФНМУ-Франківськ" завершила у вісімці найкращих команд сезону.

Жінки

Статус фаворита Суперфінал отримав жіночий БК "Франківськ". Ще б пак, на відбіркових етапах франківчанки чотири (!) рази програвали у фіналах "Київ-Баскету", тож мали очевидне бажання реваншуватись і здобути омріяний трофей. У Суперфіналі кольори "Франківська" захищали Міріам Уро-Ніле, Ольга Боровець, Тетяна Юркевічус та Анастасія Сидорак. Підтвердили статус фаворитів "пантери" вже у першому матчі, розгромивши броварський "МОБІ" - 22:8. Найвлучнішою стала Міріам Уро-Ніле - 11 очок.

БК "Франківськ" - "МОБІ" Бровари - 22:8
"Франківськ":
Уро-Ніле (11 очок), Сидорак (9), Боровець (2), Юркевічус (0).

У другому матчі "Франківськ" обіграв житомирську "Каліпсо" і гарантував собі участь у півфіналі турніру - 20:13. Цього разу найкращою стала Тетяна Юркевічус, що набрала 7 очок.

"Каліпсо" Житомир - БК "Франківськ" - 13:20
"Франківськ":
Юркевічус (7 очок), Уро-Ніле (6), Боровець (4), Сидорак (3). 

Третій поєдинок проти "Львова" мав стратегічне значення для обох команд, адже переможець оминав у півфіналі потужний "Київ-Баскет", тож ставки були доволі високі. За іронією долі, знову "злою генійкою" для франківської команди стала Христина Філевич, яка набрала для своєї команди майже половину очок і допомогла "Львову" перемогти - 15:21.

БК "Франківськ" - СБК "Львів" - 22:8
"Франківськ":
Уро-Ніле (5 очок), Сидорак (5), Юркевічус (5), Боровець (0).

Півфінальний двобій фаворитів завершився на користь "бджілок" - "Київ-Баскет" достроково переміг, тоді як франківчанкам дістались бронзові нагороди Суперліги сезону 2018/2019.

БК "Київ-Баскет" - БК "Франківськ" - 21:15
"Франківськ":
Уро-Ніле (9 очок), Юркевічус (3), Сидорак (3), Боровець (3).  

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.