- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області. "Говерла-2" перемогла "Кооператор", але… одержала технічну поразку!

24 Грудня 2010 (15:32)
Вчора, 24 грудня, відбувся черговий матч чемпіонату "ПРИВАТ-ліги" Івано-Франківщини з баскетболу. У манежі Коледжу фізичного виховання зустрічалися команди Підгрупи 2 – «Кооператор» та «Говерла-2». Цікаво, що до очного побачення обидва колективи ще не мали у своєму пасиві поразок. Відтак прагнули продовжити свої переможні серії. Інтриги додавав і той факт, що склад «Кооператору» напередодні звітної гри поповнився двома відомими гравцям, до слова, екс-«говерлянами», Олександром Кібою та Сергієм Кравцем.

Проте навіть цей вагомий факт не завадив молодим гравцям «Говерли» хоч і у напруженій боротьбі, проте виграти поєдинок у команди Віталія Кімлача з рахунком 64:57. Один з головних творців цієї важливої звитяги  став Андрій Калашніков, який набрав 24 очки. Але незважаючи на це участь у грі гравця основного складу суперлігової «Говерли» та капітана дублюючого складу клубу викликала обурення гравців та тренера «Кооператора», які одразу після завершення матчу написали протест.

Справа у тому, що у ПОЛОЖЕННІ про проведення чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу                         серед чоловічих команд «ПРИВАТ-ліги» сезону 2010-2011р.р. є пункт 3.3, який:
Не допускає до участі у змаганнях гравці, що приймають участь у Чемпіонаті України в складах команд вищої ліги та суперліги. Гравцям 1990 року народження і молодше дозволяється грати в «ПРИВАТ-лізі» незалежно від того, чи заявлені вони гравцями команд вищої ліги та Суперліги.

Андрій Калашніков, як гравець, заявлений за основний склад команди Суперліги, має 1989-й рік народження, тож потрапив у заявку на матч не за правилами. Відтак Івано-Франківська обласна федерація баскетболу, розглянувши протест "Кооператора", вирішила присудити технічну поразку команді «Говерла-2».

 
Коментарі
24. 12 .2010 (20:33) батько
отак і треба правила для всіх однакові!!!!

24. 12 .2010 (23:25) faraon
та так.... жаль що матчу не бачив..... бо рахунок напрягає....гг))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.