- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Збірна України 3х3 готується до старту на Євроолімпіаді. РОЗКЛАД + ТРАНСЛЯЦІЇ

21 Червня 2019 (10:28)

Все менше часу залишається до старту жіночої збірної України з баскетболу 3х3, яка змагається на других в історії Європейських Олімпійських іграх в Мінську (Білорусь).

У складі збірної України – гравці БК «Франківськ-ПНУ» Вероніка Космач, Тетяна Юркевичус та Ганна Рульова (головний тренер - Юрій Процюк), які змагатимуться не тільки за честь України, а й Івано-Франківська та Прикрапаття.

У той же час, Космач та Юркевичус є студентками Прикарпатського Національного Університету ім.В.Стефаника та займаються в ДЮСШ-2 (м.Івано-Франківська).

Жіноча збірна України – срібний призер змагань з баскетболу 3х3 на перших Європейських іграх 2015 року в Баку. З того складу наразі в нашій команді Ганна Рульова (Зарицька), а також головний тренер, Заслужений тренер України Юрій Процюк.

Зокрема,Ганна вважає, що в Мінську буде важче пробиватися до п’єдесталу: «Європейські ігри – як мініолімпіада. Ігри в Баку-2015 стали для мене першою практикою в баскетболі 3х3. Мені сподобалося. Після перерви планувала повернутися саме під Ігри. 2020 року баскетбол 3х3 вперше буде на Олімпіаді, то ж дуже хочеться потрапити туди. Вважаю, що і в Мінську все має вийти. Наразі у кожного є по кілька сильних складів. Безперечно, цього разу буде важче, ніж було в Баку».

Суперники жіночої збірної – Естонія, Латвія, Іспанія. До плей-оф виходять по дві команди з групи. Пари чвертьфіналу формуються за схемою А1-С2 (1-й матч), D1-B2 (2), В1- D2 (3), С1-А2 (4). Далі - в півфіналі зійдуться переможці першого та другого і третього й четвертого чвертьфіналів. Переможені в півфіналах зіграють у матчі за бронзові нагороди.

21 червня (п’ятниця)

11:15 Україна – Латвія (трансляція - 11:15 - 11:40, НТН)

22:00 Офіційна церемонія відкриття (Інтер)

23 червня (неділя)

11:25 Україна – Іспанія

13:15 Естонія – Україна (трансляція - 14:30 - 15:00, НТН)

24 червня (понеділок) Плей-офф

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.