- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК Донецьк – Говерла 70:66. Клас та ротація сильніші за порядок і бажання

18 Січня 2011 (22:43)

Цілком ймовірно, що долю цьогорічної «Говерли» десь там нагорі пишуть одні з кращих сценаристів всесвіту. Поки що весь сезон для команди складається як найзакрученіший екшн у стилі Квентіна Тарантіно: серія перемог поспіль, серія поразок поспіль, перемоги над лідерами в гостях і поразки від аутсайдерів на останніх секундах вдома…навіть при нестабільній формі Азовмаша, Говерла все ж більше заслуговує на пальму першості у номінації «команда-валідол». Зважаючи на таке вміння підопічних Мурзіна грати не так, як воно повинно бути згідно усіх статистик і канонів баскетболу, після домашньої кубкової поразки від БК Донецьк, все ж залишалися вболівальники, які вірили у «ведмедів» на виїзді у Маріуполі. Не вірили у це, мабуть, тільки…Обрадовіч і його команда. По іншому те, що сталося у першій половині гри, а особливо у першій чверті назвати важко. Проходи Деріка Зіммермана, фантастичний данк Еріка Колмена через Вячеслава Кравцова і що ще більш неймовірніше – перемога за підбираннями за підсумками двох чвертей і перевага у рахунку +15 ( а по ходу гри було і +19 - 19:38) !!! З таким доробком команди і пішли на велику перерву. Варто зазначити, що велику роль у такому відриві зіграли два влучних триочкових від Ігора Кривича за останні дві хвилини другої чверті, на жаль ці кидки з-за дуги стали останніми влучними для снайпера франківців.

Після перерви господарів за собою повів Едвардз. Центровий донецького клубу за дві останні чверті набрав 15 пунктів і на пару з Цветковічем довів домінування «тигрів» у підбираннях. Власне такий провал у третій чверті як у очковому розриві (Говерла програла чверть 9-19), так і у підбираннях можна пояснити відсутністю на майданчику Джеремі Шаппела. Спершу Джеремі отримав ушкодження і сів на лаву запасних, а після повернення на майданчик оперативно заробив 2 фоли, один з яких неспортивний. Одразу після цього Євген Мурзін посадив молодого американці з чотирма фолами назад «на банку».

Останню чверть «Говерла» ще починала ведучи у рахунку три очки 47:50, а після чотирьох хвилин фінальної чверті завдяки триочковому від Свонсона надії вболівальників гостей знову повернулися 50:56, але все ж досвід і краща лава запасних зіграли свою роль. Виснажені франківці не витримали натиску і останні 5 хвилин матчу програли з рахунком 20:10, поступившись як у самому поєдинку 70:66, так і у двобої в цілому.

Загалом кубкові матчі показали, що франківська команда може на рівних боротися з одним з лідерів українського баскетболу і по праву займає третю сходинку у турнірній таблиці. Окрім того, Євген Мурзін «обкатав» новачка Річарда Джетера, який зігравши на рівні у Івано-Франківську зовсім блідо відіграв свій час у Маріуполі.

Наступна гра для «ведмедів» буде випробуванням на міцність і захист проти команди з супер-результативним «шутером» - до Івано-Франківська у суботу приїде «Дніпро» з Стівеном Бьортом.

«Донецьк»: Едвардс – 19 очок + 8 підбирань, Цветковіч – 15 очок + 9 підбирань, Хукіч – 15 очок, Васільєвіч – 7 очок.
 
«Говерла»: Зіммерман – 15 очок + 4 підбирання + 4 передачі + 3 перехоплення, Шаппел – 13 очок + 6 підбирань, Колмен – 12 очок + 8 підбирань + 3 передачі, Свонсон – 10 очок + 3 підбирання.

 

 
Коментарі
18. 1 .2011 (22:52) Гість
Точно валідол! Трохи невистачило...одного українця не вистачає, щоб на заміну виходив і тоді якраз би наш козир - швидкі відриви грали б офігенну роль! Треба шостуху награвати...нехай бігає і шмаляє. Бо 8 чоловік грає. А Джетер...Не краще ніж Кяушас! Але добре що це кубок. У суботу треба обовязково прийти і покричати - по ящику будуть показувати гру!
19. 1 .2011 (00:36) Гість
точно. Зім щось тільки у першій чверті грав усю гру. А потім треба було кидаючих і мусів догравати Данте. Дубнюк на банці все просидів. А після гри Мурзін все правильно сказав - донецьк після перерви дуже жорстко у захисті почав грати і Колмен програв свою дуель Едвардзу. А Мурзін завжди на захисті акцентує. Ну а те, що підбирання продули в одну калітку но тавіть той чортовий Джетер не поміг - хай би вже краще Кяушас був. Він би за +18 краще захищався.
19. 1 .2011 (14:46) Гість
Вообще-то у Джетера это вторая игра была. Первую он хорошо провел. В следующих 3-х играх думаю будет ясно нормальная ли он замена Кяушасу... И при чем здесь подборы? Он 3-2 номер. Подборы должны забирать такие как Улянко и Полторацкий, которым должно быть стыдно что Зим и Шаппел, которые ростом на голову ниже, забирают в несколько раз больше подборов...
19. 1 .2011 (19:35) Гість
джетер ще не адаптувався і всеодно виглядає краще кяушаса. а я залишаюсь при своїй думці шо улянка треба міняти!!!
19. 1 .2011 (20:50) Гість
чим краще? тим що Кяушас грав 4 хвилини а Джетер 15 і показники ті самі? Найкраще не Улянка міняти, а знайти ще одного українця у ротацію. Зміниш ти Улянка і далі і лишиться тих самих 8 чоловік!
20. 1 .2011 (16:11) Гість
треба українця але ще нам треба чистого центра такого з українців вільного і щоб грав нормально нема. замість улянка треба взяти центра а колмен грав би 4 номера!!!
20. 1 .2011 (17:39) Гість
Та зрозумій, що зараз якщо вигнати Ульянка і взяти нового, то буде те саме що з Джетером - один гравець цілком випадає з гри, бо не знає ні схем ні комбінацій. На адаптацію потрібно кілька ігор. Готові пожертвувати таким заради експерименту? Що не подобається? Подивись у таблицю - команда йде ТРЕТЬОЮ! Після відвертих лідерів (Донецьк і Будка). І це завдяки тому що це КОМАНДА, а не центр чи шутер. А коли приїде Фрейзер і переграє на відскоках і очках Колмена то ти скажеш що Мурзін редиска тому що Фрейзера продав?
20. 1 .2011 (17:52) Гість
і все таки підбори програєм в кожному матчі!!!!

19. 1 .2011 (14:49) Гість
"франківська команда може на рівних боротися з одним з лідерів українського баскетболу"-та кому потрібна ця боротьба,навіщо грати 2-3 чверті з 4-ох і віддавати всі сили,якщо кінцевого результату немає(тобто він получається негативним)
19. 1 .2011 (18:15) Гість
Згадай минулий рік, коли "безпросвітно" попадали Будівельнику і тому ж Кривбасу з Азовом. Тоді навіть не надіялися на боротьбу з ними. А цього року вже хоч щось і не бємося за потрапляння у 8ку, а на 3му місці йдемо.
19. 1 .2011 (21:19) Гість
Я до того веду,що не було ніякої боротьби. Так у іграх з Донецьком( в чемпіонаті) була самовіддача та боротьба на рівних,за якої перевага жодної з команд не перевищувала 10 очок.А при такій "боротьбі" віддали гру з +19.Краще б зразу сказали,шо не потрібний їм кубок(як це зробила Будка)
19. 1 .2011 (21:53) Гість
Дивна логіка тоді - навіщо на початку гри тоді жопу рвати, якщо вдома програли і кубок непотрібний. Програли б собі просто і все. не вяжеться щось логіка.

19. 1 .2011 (16:04) Гість
команда дуже слабка психологічно і є великі проблеми у тактиці!!!
19. 1 .2011 (18:17) Гість
та яка тактика, якщо їм просто сил не вистачає! По 8 чоловік бігають гру...

19. 1 .2011 (16:13) Гість
Тепер можна буде зосередитися на суперлізі.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.