- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій ДРОЗДОВ: "Клуб в пошуках потужного інвестора"

08 Жовтня 2019 (15:45)

Директор ГО БК "Говерла" Андрій Володимирович Дроздов на передсезонній прес-конференції розповів про старт нового сезону, оновлений склад команди та важливість побудови Палацу Спорту в Івано-Франківську.

Про старт сезону і пошук інвестора

- Ми розпочинаємо свій сімнадцятий сезон у баскетбольних змаганнях. Як відомо, наш клуб пройшов довгий шлях, починаючи від Першої ліги, далі Вищої ліги, а згодом п'ять сезонів провели у Суперлізі. В цьому сезоні вже четвертий рік поспіль граємо у Вищій лізі. Коли ми виграли "вишку", коли були другими, кожен питає - а що далі? Адже по логіці ми б мали грати у Суперлізі. Та зараз клуб в пошуках основного потужного інвестора, адже моя принципова позиція полягає в тому, що професійні клуби найвищого рівня повинні фінансуватись тільки за рахунок інвесторів і за приватні кошти. Тож ми постійно шукаємо спонсорів, а поки продовжуємо виступати у Вищій лізі. 

Хочеться подякувати Федерації баскетболу України, а також керівництву міста та області, без підтримки яких нічого б не було. Поки левова частка фінансування надходить з бюджетних коштів, але вже зараз маємо кількох спонсорів, але це не дуже великі кошти. Ми дякуємо всім тим, хто допомагає нам.

Про молодих гравців

- Так як у нас команда назвивається "Говерла-КФВ", то не дивно, що складається на 80-90% з молодих вихованців, які зараз є студентами Коледжу КФВ. Ми маємо добре побудовану Академію, вихованці якої грають у збірних України різних вікових категорій. Зараз є багато хороших баскетболістів в Академії, а дев'ятеро вихованців вже виступають в головній команді. Я вже раніше казав, що у нас є мрія, щоб команда на 100% складалась з власних вихованців. І ми йдемо до цієї мети.

Про Палац Спорту

- Потрібно сказати велике спасибі Коледжу фізичного виховання, де створені всі умови для занять ігровими видами спорту, зокрема і нашим. Для мене коледж як рідний, я працюю тут 30 років. Тут один з найкращих залів на Західній Україні. Напевне не варто нагадувати, скільки заходів проходить в цьому залі. До прикладу, буквально за тиждень тут стартує Кубок України з таеквондо, а недавно завершився товариський турнір національних футзальних збірних. Ми завжди граємо для міста, граємо для іміджу нашого краю і міста.

Я готовий разом з вами і з представниками інших видів спорту робити кроки на зустріч будівництву Палацу Спорту в Івано-Франківську. Якщо ми будемо сидіти і нічого не робитимемо, нам ніхто нічого не побудує. Потрібно робити перший крок, потім ще крок і справа зрушиться з мертвої точки. Потрібно звертати на себе увагу і, повірте, нам це вдасться. Ми всі живемо в одному місті і працюємо на благо рідного міста.

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.