- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла-КФВ" презентувала новачків

08 Жовтня 2019 (19:00)

Баскетбольний клуб "Говерла-КФВ" сьогодні представив новачків, які поповнили склад "ведмедів" у літнє міжсезоння.

Під час традиційної пресконференції, присвяченої старту сезону, символічну процедуру вручення ігрових футболок новачкам провели директор ГО БК "Говерла" Андрій Дроздов, президент команди Владислав Марусяк та адміністратор команди Валентин Марусяк.

Зокрема, до табору "ведмедів" перебрався 17-річний вихованець одеської СДЮШОР ім. Б. Д. Літвака Артем Музиченко, для якого поточний сезон стане дебютним на професіональному рівні. Минулоріч Артем захищав кольори рідної СДЮШОР у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі, де провів 19 ігор, в яких в середньому набирав 7,1 очка за гру. У новому клубі захисник виступатиме під 7-м ігровим номером.

Артем МУЗИЧЕНКО (18.01.2002) - атакуючий захисник.

 

Ігрова кар'єра:
2014-2019 СДЮШОР ім. Б. Д. Літвака (63 гри, в середньому 8,3 очки за гру)

Другим новачком "Говерли-КФВ" став 22-річний атакуючий захисник Олексій Соловйов, що минулого сезону виступав на аматорському рівні, захищаючи кольори столичних "Шаманів" (15 матчів, в середньому 16,5 очок за гру) та "Моряків НАУКМА" (7 матчів, в середньому 28,3 очок за гру). А загалом в послужному списку Олексія виступи в дублюючих складах суперлігових "Хіміка", БК "Київ" та БК "Донецьк". У "Говерлі" захисник виступатиме під 12-м ігровим номером.

Олексій Соловйов (16.03.1997) - атакуючий захисник.

Ігрова кар'єра:
2013-2014 БК "Донецьк-2" (1 гра, в середньому 2 очки за гру)
2014-2015 БК "Київ-Вовча зграя" (2 гри, в середньому 9 очок за гру)
2015-2016 СК "ІНФІЗ" Київ (22 гри, в середньому 3,4 очки за гру)
2016-2017 "Хімік-2" Южне (50 ігор, в середньому 10,5 очок за гру)
2017-2018 "Бульдоги" Київ (6 ігор, в середньому 20,8 очок за гру)
2018-2019 "Моряки НАУКМА" Київ (7 ігор, в середньому 28,3 очок за гру) / "Шамани" Київ (15 ігор, в середньому 16,5 очок за гру) 

Відзначимо, що не обійшлось без втрат - за обопільною згодою сторін клуб припинив співпацю з легендарним атакуючим захисником Олександром Шостухою, який продовжить свою кар'єру за кордоном.

Фото: БК "Говерла-КФВ"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.