- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Павло ПІСКАРЬОВ: "Будуємо нову філософію баскетболу"

10 Жовтня 2019 (14:50)

Головний тренер БК "Говерла-КФВ" Павло Піскарьов поділився очікуванням від нового сезону, а також розповів про завдання команди та новачків.

Про старт сезону
- Вже цього тижня ми стартуємо у Вищій лізі двома матчами з "Львівською Політехнікою". Як відомо, це наше принципове дербі. Напевне протягом всіх 17-ть років між нашими клубами точиться безкомпромісна боротьба на баскетбольному майданчику. Зараз складається календар таким чином, що стартові тури проводимо у гостях, а перед рідними вболівальниками зіграємо аж 1-го листопада проти новачка чемпіонату БК "Житомир". Окрім того, братимемо участь у молодіжній лізі та студентській лізі, тож ігор в цьому сезоні буде багато.

Про підготовку до нового сезону
- Збори розпочали 19-го серпня, провели два тижні плідної роботи. Протягом зборів закладали фізичну базу гравців, згодом працювали більш командно над захистом, пресингом, атакою та іншими взаємодіями. Зараз ми будуємо нову філософію баскетболу - хочемо бути ще швидшими, ще агресивнішими, ще нахабнішими у порівнянні з минулим сезоном. Як у нас це виходитиме побачимо вже в перших іграх і від результату будемо відштовхуватись в подальших діях. 

Про завдання на сезон
- Завдання - перемагати в кожній грі, докладати максимум зусиль для того, щоб показати на що ми спроможні. Минулого року були одними з наймолодших в лізі, отримали неоцінений досвід, тож тепер намагатимемось показати те, чого навчились. Плідно попрацювали протягом літа і з цією базою за плечима будемо рухатись вперед.

Про зміни в команді
- Нам вдалось майже поповністю зберегти минулорічний склад. Нас залишив лише наша легенда Олександр Шостуха. Ми розійшлись за обопільною згодою сторін і він продовжить кар'єру за кордоном.

Натомість у нас є двоє новачків - це молоді гравці Артем Музиченко та Олексій Соловйов. Для нас це хороше підсилення, свіжа кров. Як показали передсезонні ігри хлопці сповнені емоціями, нової енергії і, впевнений, додадуть нам свіжості у грі.

Про передсезонні ігри
- Ми провели чотири спаринги, у трьох з яких здобули перемоги. Поступились лише БК "Тернопіль", що є чинним бронзовим призером Вищої ліги. Ми добре розпочали гру, але в другій чверті втратили концентрацію і програли. Вважаю, що тернопільський клуб буде одним з фаворитів сезону, адже влітку підсилився кількома висококласними виконавцями. Хоча навіть ця гра показала, що ми можемо змагатись з ними на рівних. Звісно, потрібно ще попрацювати над концентрацією, над командною взаємодією, щоб бути одним цілим і тоді у нас все вдасться.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.