- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК "Тернопіль-ТНЕУ" - "Говерла-КФВ" - 72:61. На рівних з фаворитом

19 Жовтня 2019 (23:30)

"Говерла-КФВ" зазнала поразки у першій грі спареного туру Вишої ліги в Тернополі.

У поточному сезоні баскеболістів "Тернополя" називають чи не головними фаворитами як групи 1, так і Вищої ліги в цілому, тож не дивно, що господарі паркету доволі потужно розпочали гру. Щоправда, зламати опір "говерлян" їм вдалось лише на останній хвилині чверті, коли 3+2 від Ворника допомогли терноплянам піти на першу перерву лідерами - 19:14. Старт другої десятихвилинки видався ненайкращим для "ведмедів", адже три поспіль промахи з-за дуги від франківців дозволили "Тернополю" збільшити перевагу до +10 і, як наслідок, занести чверть до свого активу - 39:26.

По перерві "ведмеді" більш впевнено діяли під власним кільцем (Володимир Орленко, до слова, зібрав 12 підбирань, показавши найкращий результат у грі), завдяки чому вдалось перемогти у третьому періоді (17:18) та скоротити відставання у матчі - 56:44. Як не намагались франківці відіграти упущене протягом заключного відрізку гри, та більш досвідчені господарі втримали конкурентів на безпечній відстані - 72:61, "Тернопіль" перемагає у першій грі.

Найвлучнішим у матчі став Андрій Калашніков, що набрав 21 очко та здійснив 8 підбирань. Добряче постарався і Олексій Соловйов, в активі якого 17 очок. А от у тернополян лідерські якості продемонстрував Микита Найко, що "напрацював" на дабл-дабл - 16 очок та 10 підбирань.

Вже завтра суперники проведуть повторний матч у спортзалі ТНЕУ. Початок гри о 13:00.

БК "Тернопіль-ТНЕУ" - БК "Говерла-КФВ" - 72:61 (19:14, 20:12, 17:18, 16:17)
19 жовтня.
Вища ліга, 2-й тур, перший матч. м. Тернопіль, арена ТНЕУ - 210 глядачів.
БК "Тернопіль-ТНЕУ": Найко (16 очок + 10 підбирань), Биков (10), Анісімов (8 + 7 підбирань), Бречко (7 + 5 підбирань), Ворник (7), Нікітін (7), Дудар (5 + 5 передач), Кісільчук (5), Рижов (4), Шиманський (3). Запасні: Співак, Загорулько. Головний тренер: Дмитро Забірченко.
"Говерла-КФВ": Калашніков (21 очко + 8 підбирань), Соловйов (17), Кошовець (8 + 9 підбирань), М. Тимофійчук (8), Орленко (7 + 12 підбирань), Аврахов, А. Тимофійчук, Лесик, Лонюк. Запасні: Плюснін. Головний тренер: Павло Піскарьов.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.