- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

БК Говерла – БК Дніпро: Один проти всіх та всі проти одного

21 Січня 2011 (21:54)

Завтра у Івано-Франківську відбудеться матч, якого вболівальники «ведмедів» очікували ще з листопада. Саме тоді – 19 листопада франківці поступилися у гостях дніпропетровській команді і продемонстрували настільки невиразну гру, що ніхто не міг потім повірити, що після дніпропетровців ця команда обіграла на виїзді «Азовмаш» та «Донецьк». Це було другим побаченням команд і у першій дуелі, що відбулася у Івано-Франківську, господарі справилися з головним снайпером ліги Стівеном Буртом і відсвяткували впевнену перемогу 74:57. Власне з того часу завдання у суперника «Дніпра», яким завтра буде «Говерла» не змінилося – втримати найрезультативнішого гравця гостей (Стівен Бурт є єдиним баскетболістом ліги, який набирає в середньому більше 20 очок за гру). В свою чергу у «Говерли» теж є свій статистичний лідер – Дерік Зіммерман посідає перше місце серед асистентів, віддаючи за гру в середньому 5 результативних пасів, лідирує у цьому показнику і команда – «ведмеді» за матч в середньому віддають 17,5 результативних передач і це найкращий показник ліги. Тобто, якщо говорити дуже грубо, то на паркеті манежу коледжу фізвиховання завтра буде протистояння двох радикально різних манер гри: «Буртівської» та «Зіммерманівської». Цілком ймовірно, що головні герої будуть протистояти один одному і будуть намагатися не дозволити опоненту зіграти «свою гру».

Досить з різними настроями підійшли команди до звітного поєдинку: господарі вилетіли у Донецьку з кубку України, хоча дуже старалися здобути позитивний результат; гості ж спокійно розім’ялися на дублерах «Будівельника» і пройшли у Фінал Чотирьох. Ще однієї родзинки додає поєдинку результат сьогоднішнього матчу за участю «Азовмашу» - маріупольці програли «Ферро» і опустилися на 5-ту сходинку у таблиці, а «Дніпро» у разі перемоги над «Говерлою» зрівняється з підопічними Ярутіса за показниками. Водночас для команди Євгена Мурзіна це також хороший шанс убезпечити свої позиції на третій сходинці. Отож завтра однозначно у Івано-Франківську буде безкомпромісна гра.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.