- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калушани невдало стартували у Першій лізі

03 Листопада 2019 (10:00)

Дебютний матч нового розіграшу Першої ліги завершився поразкою баскетбольного клубу "Калуш-ПНУ".

Зі стартових хвилин підопічні Олега Пелеха взяли ініціативу до своїх рук і завдяки ривку 10:2 у середині першої десятихвилинки зуміли піти на першу перерву лідерами - 25:22. У другій чверті ситуація на паркеті вирівнялась і гості зусиллями потужних Шемосюка та Самчука зуміли вийти вперед - сирена на велику перерву зафіксувала рахунок 45:48 на користь львів'ян.

А от перемломною у грі можна назвати третю чверть, протягом якої львів'яни збільшили свою перевагу над господарями до "+11" - 59:70. Як не намагались калушани наздогнати упущене у заключному відрізку гри, та гості таки довели гру до закономоріної перемоги - 74:81, "Калуш-ПНУ" зазнає поразки на старті Першої ліги.

Найбільше у складі "Львова" господарям дошкуляли вже згадані Сергій Самчук та Ілля Шемосюк, які на двох "настріляли" у кошик калушан 53 (!) очки і провели на паркеті всю гру без замін. Найкращим у "Калуша" був Іван Янкевич, в активі якого 14 набраних очок.

Вже сьогодні суперники проведуть повторний матч на паркеті калуської ДЮСШ "Сокіл". Початок гри о 12:00. Господарі транслюватимуть матч наживо -> http://sport.if.ua/basketball/22869.html

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Львів" - 74:81 (25:22, 20:26, 14:22, 15:11)
2 листопада
. Перша ліга, група 4, 1-й тур, перший матч. м. Калуш, ДЮСШ "Сокіл" - 70 глядачів.
БК "Калуш-ПНУ": Рудинський (12 очок + 11 підбирань), Наявко (6), Янкевич (14), Следюк (7 + 5 підбирань), Педенко (9) - Рожак (13 + 8 підбирань), Бартоломеєв (9 + 6 підбирань), Сокіл, Захарчук (4 + 7 підбирань). Запасні: Ізмайлов, Грицюк, Лагойда. Головний тренер: Олег Пелех.
БК "Львів": Шемосюк (25 очок + 6 підбирань + 6 передач), Яцковський (9 + 6 передач), Поляков (7 + 8 підбирань), Самчук (28 + 5 підбирань), Токар (6 + 9 підбирань) - Булаєв, Савченко, Іванов (2), Нестеров (4). Запасні: Клименко, Митрофанов, Ільницький. Головний тренер: Леонід Дербаба.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.