- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ерік Колмен vs Майк Фрейзер: ключове протистояння

23 Січня 2011 (23:01)
Одним з найбільш очікуваних подій в найближчих матчах «Говерли» буде повернення до Івано-Франківська одного з минулорічних лідерів клубу Майка Фрейзера, який цього сезону захищає кольори дніпродзержинського «Дніпра-Азота». Відтак вболівальники з нетерпінням жадають його дуелі проти нинішнього лідера «ведмедів» Еріка Колмена.

Не секрет, що Колмен був покликаний у міжсезонні в «Говерлу» саме на позицію Фрейзера, який залишив прикарпатський клуб через надмірні фінансові апетити. Проте Ерік не одразу зумів стати рівноцінною заміною канадському велетню. Зрештою, від нього цього ніхто не вимагав, оскільки Євген Мурзін шукав не тільки хорошого форварда-центрового, але й командного виконавця. І американець, здебільшого, не розчаровує своєю грою.

У понеділок, 24 січня, на паркеті манежу Коледжу фізичного виховання зійдуться два амбіційних, агресивних і харизматичних виконавці, якими безумовно є Колмен і Фрейзер. Спрогнозувати переможця цієї дуелі досить складно, проте відомо одне – хто вийде з неї переможцем, так команда, вочевидь, буде матчу дуже солідний аргумент на перемогу.   

ЕРІК КОЛМЕН        МАЙКЛ ФРЕЙЗЕР
"Говерла"         "Дніпро-Азот"

25    Вік    26
202    Зріст    202
115    Вага    100

Статистика 2010-11

12.5    Очки    15.5
1.7    Підбори (чужий щит)    3.6
3.9    Підбори (свій щит)    7.5
5.6    Підбори (всього)    11.1
2.3    Передачі    0.6
0.5    Перехвати    0.5
0.4    Блок-шоти    1.1
3.8    Фоли    2.8
Влучання (%)
59.5    2-очкові    55.9
56.3    Штрафні    73.8
15.4    ЕФЕКТИВНІСТЬ    19.1

Найкращі показники
25     Очки    27
16     Підбирання    17
5    Передачі    3
3    Перехвати    2
2    Блок-шоти    2
33:00    Хвилини    39:08
38    Ефективність    35

 
Коментарі
24. 1 .2011 (08:04) Зураб Хромаєв
О, так! Бойня між цими хлопцями буде сьогодні ще та! Дійсно ключове протистояння, тому що переконаний, що Коріма просто зїдять Зімер і Свонс, а Дюкса прикриє Ульянко, як це було у попередній матчах. Але Колмен... головне не піддаватися на провокаційні фоли і перегравати Фрейзера, використовуючи швидкісь (по фізичним параметрам Майк просто винесе Еріка), спитність і мудрість. Словом, це буде крута битва!
24. 1 .2011 (09:56) Гість
Це точно. По звітам з інших матчів видно, що на Фрейзера не дуже то й грають дрезденці і він "живиться" в основному на відскоках. Це йому не двійка зі Спарксом - тут Карім на себе все тягне. Тому дуже важлива буде дуель під щитами. Але чує моє серце, що буле літати Колмен як сраний віник і нічого у нього не получатиметься. Хіба Джетер поможе - руки у нього довгі.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.