- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Говерла-КФВ - Житомир. Огляд матчів

04 Листопада 2019 (13:00)

1 листопада команда "Говерла" провела поєдинок проти команди "Житомир" вперше цього сезону в рідному місті. Перша домашня гра видалась надзвичайно напруженою, це відзначили як вболівальники, так і тренери обох команд.

В першій чверті лідерство взяли гості з Житомира, випередивши суперників на 7 очок. Друга чверть теж закінчилась їхньою перемогою, хоча під час гри дві команди йшли з невеликим відривом.

Третя чверть стала переможною для "Говерли", загалом гравці принесли своїй команді 21 очко, в той час як суперники тільки 14. Проте, четверта чверть заставила фанів найбільше понервувати, адже інтрига "А хто ж переможе?" зберігалась до останніх секунд матчу.

До останнього команди йшли з одинаковим рахунком, гравці обидвох команд принесли своїй команді по 18 очок, зрівнявши рахунок на останній хвилині гри до 76:76. Олексій Соловйов за 4 секунди до завершення гри приніс своїй команді не тільки два очки, а й перемогу.

Наступного дня на майданчику манежу КФВ точилась не менш запекла боротьба, однак відсвяткувати перемогу вже вдалось гостям - 63:67.

Першу десятихвилинку з перевагою у три бали залишили за собою гості, кращими за суперників вони стали у третьому та четвертому ігрових відрізках.

Підопічні Павла Піскарьова показали впевнену гру у другій чверті та забезпечили собі перевагу у 9 очок перед перервою, але цього не було достатньо і в підсумку на табло горіли 63:67 за "Житомиром".

Goverla Men's Basketball

ГОВЕРЛА-КФВ - ЖИТОМИР 

перша гра - 78:76 (18 - 25, 21 - 19, 21 - 14, 18 - 18) СТАТИСТИКА

друга гра - 63:67 (15 - 18, 20 - 9, 17 - 23, 11 - 17) СТАТИСТИКА

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.