- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуш-ПНУ" завдав першої поразки "Хмельницькому"

17 Листопада 2019 (10:40)

Підопічні Олега Пелеха у рамках першого матчу ігрового вікенду вдома здолали БК "Хмельницький".

До вояжу на Івано-Франківщину хмельницькі "містяни" не знали гіркоти поразок, святкувавши чотири перемоги у чотирьох зіграних зустрічах. Тож не дивно, що гості вже у першій чверті продемонстрували наміри продовжити свою серію звитяг - 18:21 на користь "Хмельницького". У другій десятихвилинці точилась рівна боротьба та гандикап, здобутий на старті, дозволив команді Ганни Шликової піти на перерву лідерами - 37:39.

Переломити хід гри на свою користь калушани зуміли лише під завісу третьої чверті. Саме тоді влучна "трійка" від Івана Рожака та два з середньої відстані від Владислава Захарчука гарантували господарям перемогу у чверті (21:18) та лідерство у матчі - 58:57. Все найцікавіше суперники приберегли на четверту чверть, протягом якої лідер змінювався чотири (!) рази, а розвязка наступила за 8 (!) секунд до фінальної сирени, коли Олександр Бартоломеєв холоднокровно реалізував два штрафні і підбив остаточні 82:76 на користь "Калуша-ПНУ".

Відзначимо, що одразу двоє гравців "Хмельницького" напрацювали на дабл-дабл у звітному протистоянні - це Михайло Стоноженко (27 очок + 12 передач) та Сергій Заєць (32 очки + 12 підбирань). Натомість у "Калуша" найкращим на паркеті був Іван Рожак, в активі якого 29 набраних очок.

БК "Калуш-ПНУ" - БК "Хмельницький" - 82:76 (18:21, 19:18, 21:18, 24:19)
16 листопада.
Перша ліга, 1-й тур. м. Калуш, ДЮСШ "Сокіл". 60 глядачів.
БК "Калуш-ПНУ": Сокіл (5 очок + 10 підбирань + 6 передач), Педенко (2), Следюк (6), Рудинський (12 + 7 підбирань), Наявко (4) - Бартоломеєв (13 + 6 підбирань), Лагойда, С. Янкевич (1), Рожак (29), Захарчук (10 + 8 підбирань). Запасні: Ізмайлов, Грицюк. Головний тренер: Олег Пелех.
БК "Хмельницький": Савіч, Стоноженко (27 + 12 передач), Заєць (32 + 12 підбирань), Цмикал, Воробйов (15 + 9 підбирань + 5 передач) - Долобанько (2), Сивулицький, Аніськов. Запасні: Матвійчук, Ярошевич, Свірщ, Бужанський. Головний тренер: Ганна Шликова.

Вже сьогодні суперники проведуть другий матч на паркеті калуської ДЮСШ "Сокіл". Початок гри о 12:00. Пряму трансляцію матчу можна переглянути за посиланням -> http://sport.if.ua/basketball/22977.html

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.