- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Жіночий баскетбол повертається!

27 Січня 2011 (13:28)
Довгих десять місяців пройшло від того часу, як у обласному центрі Прикарпатті відбувся останній баскетбольний матч за участю жіночих команд. БК «Франківськ» тоді у рамках чемпіонату Української Професійної баскетбольної ліги приймав на рідному паркеті сімферопольський «Орлан» і переміг з рахунком 98:87. З того часу команда Юрія Процюка ще й встигла потрапити до «Фіналу восьми», щоправда посіла у ньому останнє місце. Та, нарешті, після затяжної паузи, жіночий баскетбол повертається на наші терени. Щоправда, БК «Франківськ» виступатиме не в УПБЛ, а змаганнях значно нижчих за рангом – вітчизняній Першій лізі. 

«Ми вирішили прийняти пропозицію щодо виступів у першості України серед  жіночих команд Першої ліги, адже з Українською професійною баскетбольною лігою і досі нічого не відомо. – розповів sport.if.ua головний тренер БК «Франківськ» Юрій ПРОЦЮК. – Власне, у першоліговому дивізіоні гратиме наша молодь, яка займається у ДЮСШ №2. Це буде хороший змагальних досвід для наших талановитих баскетболісток, які у майбутньому, переконаний, гратимуть на найвищому рівні». 
 
За словами Юрія Процюка він не втрачає надії, що керівництво УПБЛ все ж таки розпочне новий сезон. Тим часом за інформацію sport.if.ua, одержану зі столичних джерел, професійна жіноча ліга стартуватиме вже у середині лютого. Щоправда, невідомо ані майбутній склад учасників, ані схема розіграшу. 

А поки ж молодий колектив БК «Франківськ-ДЮСШ №2» виступатиме у Першій лізі України і все цими вихідними – 29-30 січня, проведе першій матчі (29.01 – 20:00, 30.01 – 8:30, місце проведення: ФОК, вул.Симоненка, 13). Суперником нашої команди стане БК «Миколаїв». Варто додати, що у Першій лізі змагатиметься ще одна команда з Івано-Франківська –«Університет», що репрезентує Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника.  

Цікаво, що «ПНУ»  і БК «Франківськ» повинні були зустрітися вже у 1-му турі, проте, за згодою обох сторін, матчі було перенесено на кінець сезону. Відтак «Університет» проведе свої матч вже 5-6 лютого, гостюючи у «ТІМ-СКФ-2». Всього ж у Першій лізі сезону-2011 беруть участь шість команд. Окрім двох івано-франківських колективів змагатимуться «Дончанка», БК «Миколаїв», «ТІМ-СКУФ-2» і «Бар-2».

 
Коментарі
27. 1 .2011 (20:02) Зураб Хромаєв
Ну Процюк, ну афєріст... все сподівається на УПБЛ ))) це смішно - от у жіночому баскетболі все достовірно відмо: не дав "спонсор" бабла командам - не грає ЦІЛА Ліга! Оце реалії, оце "перспектики"! Ну звісно ж, що тепер робити Юрану? так далі і сидіти з протянутою рукою...
28. 1 .2011 (11:37) Пупс
Ні, Процюк - це не тренер) Я в цьому переконався за останні декілька років, адже він мав у своєму розпорядженні таких гравчинь, такого рівня, скажімо, як Письменник чи Мірчева, а просто про...бував усе і всім! Як таке можливе?
3. 2 .2011 (22:08) АНТІ ПУПС
Тіпа ти тренер!!!!
27. 1 .2011 (20:07) гімнисте
чого на Процюка накинувся? Юрій Михайлович робить усе що від нього можливе, щоби дати місту жіночий баскетбол. Погоджуюсь, мені також не завжди подобається його підхід, манера і "варіанти" роботи, але підсумок, як правило, досить продуктивний...

3. 2 .2011 (00:09) прихильник
4місце в жіночій лізі,після Дніпра,Динамо,-2 Донбасу за бронзу,+20 над ЗапорІжжям за вихІд у фІнал без Мірчивої. Я це памятаю. ФРАНКІВСЬК зависники завжди були і будуть.Робіть свою роботу так хоч можна побачити баскетбол у виконанні жіночих команд.Місто маленьке і так вІдомо хто пише ці гадості. не звертайте на це увагу. побачимось на баскетболі.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.