- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуш-ПНУ" вдруге переміг у Чернівцях

01 Грудня 2019 (19:45)

І в другому матчі баскетболісти "Калуша-ПНУ" були сильнішими за "Че-Баскет".

На відміну від вчорашнього поєдинку, сьогодні суперники запропонували одна одній вперту боротьбу на паркеті, тож перемога далась калушанам нелегко. У трьох десятихвилинках перевага "фіолетових" була не надто переконливою, а третій відрізок гри взагалі завершився мировою (17:17). Втім, цього вистачило для другої "сотні" в сезоні - 80:100, "Калуш" бере максимум у гостьових матчах з "Че-Баскет".

Традиційно феєрив на паркеті калушанин Іван Рожак, що сьогодні записав до свого активу 38 очок. Також добряче старався і Владислав Захарчук, що "напрацював" на дабл-дабл - 16 очок та 10 підбирань.

БК "Че-Баскет" Чернівці - БК "Калуш-ПНУ" - 80:100 (19:24, 20:27, 17:17, 24:32)
1 грудня. Перша ліга, група 4, другий матч. м.Чернівці, спортзал ЧТК. 50 глядачів.
БК "Че-Баскет": Цуркан (7 очок), Івонуц (12 + 9 підбирань + 7 передач), Когут (19 + 9 підбирань - 6 втрат), Федчук (26 - 5 втрат), Камбур (10 + 10 підбирань) - Іліка, Писанчин (2), Ковтун (2), Радомський (2). Запасні: Нестеренко, Ігнатюк. Головний тренер: Геннадій Водовоз.
БК "Калуш-ПНУ": Педенко (9 очок + 7 підбирань + 5 передач), С. Янкевич, Следюк (11 + 6 підбирань), Рожак (38 + 8 підбирань), Захарчук (16 + 10 підбирань - 5 втрат) - Сокіл, Рудинський (10 + 7 підбирань), Бартоломеєв (14), Наявко (2). Запасні: Грицюк, Ізмайлов. Головний тренер: Олег Пелех.

За підсумком вікенду БК "Калуш-ПНУ" зьеріг за собою другу позицію групи 4, випереджаючи "Львів" на один заліковий пункт.

Становище команд Першої ліги (група 4) після 4 туру:
1. БК "Хмельницький" - 15 очок (перемоги/поразки - 7/1);
2. БК "Калуш-ПНУ" - 13 (5/3);

3. БК "Львів" - 12 (4/4);
4. БК "Ужгород-УжНУ" - 11 (3/5);
5. БК "Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал" Чортків - 9 (3/3);
6. БК "Че-Баскет" Чернівці - 6 (0/6).

Наступні поєдинки БК "Калуш-ПНУ" зіграє 14-15 грудня, коли на домащньмоу паркеті протистоятиме БК "Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал" з Чорткова. Час початку матчів стане відомий згодом.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.