- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Говерла" - БК "Донецьк": Востаннє вдома

30 Січня 2011 (11:10)

Волею жеребу так склалося, що Донецьк вже вдруге цього місяця здійснить вояж до Івано-Франківська. Перший поєдинок відбувався у нас у рамках розіграшу Кубку України і тоді, нагадаємо, «ведмеді» поступилися «тиграм» вдома 67:74. Після того матчу підопічні Мурзіна вдома змогли обіграти «Дніпро» і це стало останнім переможним матчем у «Говерли», адже згодом франківці побачили поразки рідної команди від «Дніпро-Азоту» та «Азовмашу». І от знову у франківську «хижацьке дербі».

Команди звісно ж добре знають одна одну і грають у приблизно однаковому стилі і тому, незважаючи, на різницю позицій у таблиці легкої прогулянки для Обрадовіча і компанії сьогодні не буде. Мурзін однозначно буде налаштовувати своїх гравців на перемогу, адже після сьогоднішнього матчу «Говерла» поїде на серію виїзних поєдинків і тому перемога над лідером була б хорошим енергетичним тонусом для команда. Окрім того, для «ведмедів» це останній шанс обіграти донетчан вдома, адже єдина перемога над «тиграми» була здобута на виїзді. Тож стимулів у господарів хоч відбавляй. Гості ж приїдуть до Івано-Франківська у статусі лідера чемпіонату, тому їм також не гоже програвати не тільки сьогодні, але й у будь-якому матчі. Обрадовіч з своєю командою позавчора вже здобув один скальп на західній Україні, обігравши львівську «Галичину», але у цьому чемпіонаті на західноукраїнські вояжі команди виїжджають зазвичай рахуючи саме «Говерлу» важчим суперником.

Що може допомогти «Говерлі»? Як не дивно, але настрій. Настрій…Еріка Колмена, тому що саме йому потрібно буде протистояти Кравцову та Едвардзу, а останнім часом гра у Еріка відверто не клеїться. Так само не виправдовує наразі усіх авансів і новачок «ведмедів» - Річард Джетер і тому козирем Мурзіна далі залишається гра «маленьких». Саме зважаючи на це, якщо вистрелять франківські «високі», то шанси є. Окрема тема у матчі це гра Ясміна Хукіча – саме вдала гра балкарця у минулій зустрічі дозволила «тиграм» здолати господарів і нелегко сьогодні буде Павлу Ульянку та Віктору Герасимчуку, які, скоріш за все, будуть грати проти Ясміна. Як би не було – усі передумови для цікавої гри є!

 
Коментарі
30. 1 .2011 (21:29) Гість
Що за "Джон Едвардс" в опитуванні? =) Джей-Кей, або просто "Хуан" б- було б правильніше )

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.