- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ-ПНУ" поступився у Рівному

13 Січня 2020 (08:50)

Повернення Аріни Білоцерківської видалось феєричним, але не принесло результату франківчанкам - перемога вислизнула з рук команди Юрія Процюка на останніх секундах зустрічі.

Протягом всього матчу франківчанки тримали господарок на відстані десять очок і більше, а фатальною для нашої команди виявилась кінцівка. За рахунку 76:80 у підопічних Юрія Процюка відверто не йшли кидки, чим вправно скористались рівнянки, реалізувавши спочатку триочкову спробу, а згодом і вирвали перемогу завдяки середнім кидкам від Гаврильчик та Шматової - 83:80.

Найвлучнішою у матчі стала розігруюча "Франківська" Аріна Білоцерківська, що набрала 26 очок. Позначку у десять пунктів подолали Олена Тетерук, Ксенія Афанасьєва та Дарина Дубровська, в активі яких по 13 набраних очок. 

БК "Рівне" - БК "Франківськ-ПНУ" - 83:80 (21:24, 9:14, 22:22, 31:20)
11 січня.
Суперліга, 10-й тур. м. Рівне, СК ДЮСШ-4 - 17:00. 350 глядачів.
БК "Рівне": Спиридонова (10 очок + 8 підбирань), Кучерьонок (9), Гаврильчик (17 + 18 підбирань - 6 втрат), Шматова (22 + 5 передач), Іванюк (14) - Ящук (2), Голубош (9), Іванова. Запасні: Кіба, Процікевич, Боярчук, Дроботюк. Головний тренер: Валерій Жартун.
"Франківськ-ПНУ": Гвічіані (6 очки + 5 перехоплень), Тетерук (13), Афанасьєва (13 + 6 підбирань), Дубровська (13 + 7 підбирань), Білоцерківська (26 + 6 підбирань + 9 передач) - Завертайло, Космач (5), Баштова (4). Запасні: Боровець, Кісенко, Сидорак. Головний тренер: Юрій Процюк. 

БК "Франківськ-ПНУ" й надалі посідає шосту позицію Суперліги, поки не святкувавши жодної перемоги в поточному сезоні.

Становище команд Суперліги /станом на 13 січня/:
1. БК "Київ-Баскет" - 24 очки (перемоги/поразки - 12/0);
2. "Динамо-НПУ" - 15 (6/3);

3. БК "Рівне" - 15 (5/5);
4. "ІнтерХім" Одеса - 15 (5/5);
5. "Чайка-ДЮСШ" Бердянськ - 14 (3/8);
6. БК "Франківськ-ПНУ" - 10 (0/10).

Найближчих вихідних франківчанки зіграють чергові поєдинки. На домашньому майданчику команда Юрія Процюка зустрінеться з БК "Чайка ДЮСШ-Бердянськ". Матчі пройдуть 18-го та 19-го січня у Муніципальному ФОЦ.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.