- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анна Гвічіані: "За два роки з дівчатами дуже здружились і вже зараз як сім'я"

20 Січня 2020 (22:20)

Минулого вікенду жіноча баскетбольна команда "Франківськ-ПНУ" здобула перші перемоги в цьому сезоні. "Пантери" на власному майданчику переграли бердянську "Чайку".

Найкращою за підсумком двох зустрічей можна сміло назвати Анну Гвічіані, яка здобула для свого колективу в сумі 40 очок.

В коментарі сайту sport.if.ua розігруюча розповіла про підготовку до зустрічі з командою Рівного.

-    Перш за все вітаємо з усіма новорічно-різдвяними святами, які вже підійшли до свого завершення, а також з довгоочікуваними перемогами в чемпіонаті!

-    Великі спасибі, хочу привітати всю нашу баскетбольну родину та вболівальників з усіма святами та першими нашими успіхами в цьому році.

-    Як вдалось налаштуватись на минуле протистояння після такої серії невдач?

-   До нас повернувся один з минулорічних лідерів – Аріна Білоцерківська, тому ми точно знали, що наша гра зміниться на краше з таким досвідченим гравцем. В цьому і є один з секретів успіху.

-    Розкажи декілька слів про підготовку команди до наступної гри, яку знову проведете вдома.

-    Сьогодні ми отримали вихідний. Користуючись нагодою ми відпочивали у сауні, а вечером ходили в кіно. Завтра розпочинаємо підготовку до наступного суперника. Денис Спиридонов зараз займається нарізкою з матчів Рівного, будемо розбирати їх сильні та слабкі сторони.

-    Який режим тренувань?

-    У вівторок тренуватимем кидки, в середу – фізична підготовка, по два тренування. Одноразові тренування четверга та п'ятниці будуть з тактики, будемо награвати комбінації.

-    Ваш колектив складений з дуже різних гравців та попри це ви завжди відзначались хорошим мікрокліматом в команді. Як підтримуєте постійно цю атмосферу?

-    Ми вже тривалий час разом: і живемо, і готуємо, гуляєм, проводимо вільний час. За два роки з дівчатами дуже здружились і вже зараз як сім'я.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.