- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області. Медик переміг Калуш

07 Лютого 2020 (23:44)

Зустріч претендентів на нагороди цьогорічної першості очікувалася із великим інтересом. Інтриги додавав той факт, що «медики» напередодні матчу заявили до свого складу 220-сантиметрового центрового Романа Гуменюка, останніми клубами якого були «Говерлу», «Ніко-Баскет» та «ДіДіБао».

Загалом, господарів виставили на гру максимально бойовий склад, чого не скажеш про «Калуш», який недорахувався одного з лідерів Івана Рожака.

Доволі рівна перша 10-хвилинка дала надію на те, що боротьба в поєдинку буде запеклою. Втім, відвертий провал калушан в другій чверті (26:9), фактично вирішив долю протистояння. До того ж розігрався Денис Спиридонов, який разом із Айком і Джудою Окечукву, здобули 55 очок.

Натомість, зусиль калушан Івана Янкевича та Віталія Руденського відверто не вистачило для скорочення відставання в рахунку, яке після трьох періодів складало 34 очки (76:42). Зрештою, заключна чверть перетворилася на формальність.

У підсумку, «Медик» здобув другу перемогу в сезоні, а «Калуш» програв вдруге, маючи при цьому одну звитягу.

БК «МЕДИК» – БК «КАЛУШ» – 91:64 (25:18, 26:9, 25:17, 15:26)

6 лютого 2020 р. м. Івано-Франківськ. СК ІФНМУ.

Судді: Редюк В., Редюк К., Томін А.

«Медик»: Спиридонов (32), Чіпка (12), Окечукву Джуда (12), Окечукву Айк (11), Неволін (7), Гетьманець (6), Бабик (5), Гуменюк (4), Ракута (2), Сушириба (0), Запухлий (0). Головний тренер: Р.Михайленко. «Калуш»: Янкевич І. (20), Руденський (16), Філімонов (9), Навко (7), Педенко (2), Янкевич Св. (2), Ізмайлов (2), Дрозд (2), Грицак (0). Головний тренер: О.Пелех.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.