- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області. Тирлич переміг в Болехові

08 Лютого 2020 (12:50)

Коломийський «Тирлич» здобув переконливу перемогу в Болехові.

В рамках чергового туру чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу відбувся поєдинок в місті Болехів, де однойменний клуб приймав поточного лідера першості – «Тирлич».

Попри те, що коломияни виглядали фаворитом матчу, зважаючи, насамперед, на досвід, дебютанти обласного чемпіонату дали бій опонентам в стартовій чверті – 15:16. Щоправда, наступні два періоди «Тирлич» показав клас, завдяки, насамперед, результативним діям Олега Овсієнка та Романа Стефанюка.

Власне, вирішальною у матчі стала третя чверть, яку гості виграли з рахунком 25:4. Зробивши необхідний гандикап, підопічні Віталія Вінтоняка дозволили собі зіграти на рівних із суперником у завершальній 10-хвилинці (22:22). У підсумку - перемога «Тирлича» з рахунком 89:55.

Команда з Коломиї впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату, мають у своєму активі три перемоги в трьох зустрічах. «Болехів» ділить третє місце з «Калушем», маючи однакову кількість очок – по 4. Щоправда, калушани мають гру в запасі, адже їх домашній поєдинок проти «Медика-2» перенесли через карантин.

БК «БОЛЕХІВ» - БК «ТИРЛИЧ» (Коломия) – 55:89 (15:16, 14:26, 4:25, 22:22)

7 лютого 2020 р. м. Болехів.

Судді: Корнута П., Кривун Ю.

«Болехів»: Карпан (14), Богд.Бобик (11), Гриневич (7), Вас.Іванейко (7), Наз.Іванейко (5), Ден.Бобик (4), Цап (2), Пелішенко (2), Дзенглюк (2), Марет (1). «Коломия»: Стефанюк (31), Овсієнко (29), Гарбарчук (10), Пенс (8), Віт.Вінтоняк (5), Вас.Вінтоянк (4), Литвинець (2).

Турнірне становище команд:

«Тирлич» (Коломия) – 6 очок (3 матчі);

«ІФНМУ-Медик» (Ів.-Франківськ) – 4 (2)

БК «Болехів» - 4 (3)

БК «Калуш-ПНУ» - 4 (3)

«Медик-2» (Ів.-Франківськ) – 3 (3)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.