- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вища ліга. "Говерла" обмінялась перемогами з Луцьком

11 Березня 2020 (01:30)

1:1 - у протистоянні Франківська та Луцька.

Матч перший

Суперники розпочали дуже активно, пропонуючи один одному високі швидкості. Левова частина десятихвилинки минула за рівної боротьби. В гостей традиційно сильно виглядали Орленко, Кошовець і Калашніков, які забезпечили своїй команді перевагу в останніх хвилинах чверті. На табло «горіли» 17:24.

Друга чверть розпочалася з влучань Дениса Тюитюнника. Лучани розуміли, що не можна відпускати суперника у відрив. За якусь хвилину Дейна, Співак та Глушко не просто відіграли відставання, а й вивели вперед свою команду. «Говерла» не здавалася і знову встановила власну перевагу на позначці у 6 очок, проте «Старий Луцьк» зумів знайти свої контраргументи. Коцько влучив з лінії штрафних, а Прозапас зі Швагринським не схибили «трьохи». Зрештою, саме дальнє влучання Олександра Прозапаса встановило остаточний рахунок чверті 45:43.

Третя чверть розпочалася з влучань тандему Калашніков-Орленко. В лучан набирав очки «львівський легіон» в особі Тютюнника та Співака. Загалом,обидві  команди заробили за чверть по 20 очок: 65-63 перед вирішальною десятихвилинкою. Остання чверть стала дуже вдалою для Олексія Соловйова, який, зрештою, і став героєм  поєдинку для вболівальників з Івано-Франківська. Тим не менш, про це згодом.

Господарі завершували поєдинок без Андрія Співака, який достроково закінчив матч через перебір з фолами. В складі «Старого Луцька» не боявся брати на себе гру Андрій Гуцалюк: гравець нашої команди чимало влучав у вирішальний момент. Гості володіли перевагою у 4 очка за менш ніж 3 хвилини до завершення чверті. Дейна влучив здалеку, а потім ще й реалізував «ендван». «Говерла» відповіла «трьохою» Тимофійчука. За менш ніж хвилину гості володіли перевагою всього в одне очко. Луцьк зробив серйозну заявку на перемогу: Гуцалюк забив з під кільця: + 1 для Луцька. Тим не менш, підопічні Павла Піскарьова за три секунди до кінця матчу таки зуміли влучити: переможні очки в активі Соловйова. 82-83 на користь «Говерли». Найрезультативнішим гравцем лучан став Максим Дейна, в активі якого 19 очок, тоді як у "ведмедів" найбільше накидали Соловйов та Калашніков - по 20.

СТАРИЙ ЛУЦЬК - ГОВЕРЛА-КФВ 82:83 (17:24, 28:19, 20:20, 17:20) статистика

Матч другий

Другий поєдинок видався не менш конкурентним і напруженим, ніж перша гра. Суперники знову багато влучали на старті зустрічі. Всього за 3 хвилини матчу лучани зуміли відірватися від «Говерли» на 7  очок. Тютюнник двічі влучив з середньої дистанції, а Дейна не схибив здалеку та з лінії штрафних. Однак гості суперників не відпускали далеко. Відзначаємо і вдалу гру Андрія Співака, який добре протистояв Калашнікову і набирав очки. 26-23 на користь «Старого Луцька».

Друга десятихвилинка розпочалася для лучан непогано: Гуцалюк, Дейна та Глушко збільшили перевагу господарів до 10 очок.  Відзначимо, що волиняни грали без Коцька, який отримав травму на старті матчу, тож роль першого номера моментами був змушений виконувати Юрій Крамар, який допомагав у цьому амплуа Андрію Співаку. Підопічні Павла Піскарьова швидко відіграли відставання: 9 очок поспіль набрав Соловйов, а згодом Орленко вивів гостей вперед. Тим не менш, завдяки зусиллям Крамара та Дейни лідерами  на велику перерву пішли господарі:44-43 на користь команди Володимира Журжія.

Третя десятихвилинка була не результативною. Протягом 3 хвилин жодна з команд не набирала очок, гравці часто помилялися у невимушених ситуаціях. Швидше прийшли до тями гості, які відірвалися на 6 очок. Тайм-аут пішов на користь волинянам, відставання вдалося скоротити – 55-57 перед останньою чвертю.

В останній чверті господарі відразу змогли відірватися в рахунку завдяки Співаку та Тютюннику. Гості намагалися не відпускати нашу команду. Останні хвилини чверті не дограла низка гравців через перебір фолів. Зрештою, підопічні Володимира Журжія краще провели фінішний ігровий відтинок і здобули перемогу 82-76. В складі Луцька варто відзначити Максима Дейну(21 очко та 6 підбирань), Дениса Тютюнника(19 очок та 9 підбирань) і Андрій Співака(17 очок та 5 передач), в "Говерли" - Олексія Соловйова (18 очок, 6 підбирань), Андрія Калашнікова (14 очок) та Дениса Кошовця (12 очок, 6 підбирань).

СТАРИЙ ЛУЦЬК - ГОВЕРЛА-КФВ 82:76 (26:23, 18:20, 11:14, 27:19) статистика

Інформація сайту БК "Старий Луцьк"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.