- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Баскетбол - це шоу, а українцям зараз не до розваг, - Бродський

13 Березня 2020 (11:47)

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський в ексклюзивному коментарі DT.UA розповів, чому було ухвалено рішення достроково завершити баскетбольний сезон, а не йти на паузу.

"Я державний чиновник першого рангу, з допуском до державної таємниці свого часу. І я пройшов дуже багато криз в нашій країні - починаючи від фінансових і закінчуючи своїми особистими. Я знаю точно, що ті, хто живе "на авось", хто живе за принципом "а раптом розсмокчеться" - вони завжди помиляються. Я прихильник кардинальних, різких дій, тому що в такому випадку - врятуй одне життя і буде врятований увесь світ. Точно не хочеться брати на себе якусь важку історію.

Чемпіонат був красивий, успішний, все чудово, ми ростемо. Навіщо ж нам всім цим ризикувати? Іноземці, які грають в клубах Суперліги, нервують. Гравці Євроліги просять забезпечити їм безпеку, в НБА французький баскетболіст жартував над коронавірусом, а тепер там перевіряють всіх. Спортсмени труться тілами - це контактний вид спорту. Я спостерігав, як це відбувалося в Китаї - вони в першу тиждень розпустили весь баскетбольний чемпіонат. Просто прийняли кардинальне рішення", - заявив Бродський.

Керівник українського баскетболу підкреслив, що країна переживає складний період, а історія з коронавірусом навряд чи завершиться через кілька тижнів: "Баскетбол - це не тільки спорт, але і шоу. А що за шоу без вболівальників, без інтересу, без інтриги? Людям в країні зараз не до шоу, концертів та інших розваг. Більш того, за цим всім стоять гроші спонсорів. Я приблизно уявив собі ситуацію: робимо паузу в чемпіонаті до 3 квітня.

Яка ймовірність, що вся ця історія закінчиться через місяць? Ми запитали у всіх членів Виконкому ФБУ - один виступив проти, а всі інші підтримали завершення сезону вже зараз. Хтось мовчки, хтось голосно, але погодилися з цим кроком.

Невдоволення "Дніпра"? Вони хотіли грати при порожніх трибунах. Коли Кондратьєв (президент БК "Дніпро" - прим.) буде президентом федерації, то нехай приймає рішення. Я несу відповідальність за всіх дітей, які грають у баскетбол, за всіх людей в цьому виді спорту і за всі клуби. Припустимо, ми помилилися, а 3 квітня світ переможе коронавірус. Якщо мені пред'являть, що я прийняв занадто кардинальне рішення - піду у відставку. Якщо не пред'являть - буду далі працювати".

Варто відзначити, що чемпіоном Суперліги достроково став "Дніпро", а в трійку увійшли "Київ-Баскет" та "Прометей". "Фінал чотирьох" Кубка України перенесено на вересень 2020 року.

dt.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.