- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Гравці "Говерли" серед кращих в сезоні Вищої ліги

07 Квітня 2020 (13:00)

Підбито підсумки сезону у Вищій лізі та визначено кращих гравців за різними показниками.

Капітан "ведмедів" став другим за ефективністю в сезоні - 549 балів у 26-ти матчах (в середньому 21, 12 за гру). Найкращим за сезон за цим показником в абсолютному вимірі став Андрій Куліш з Кривого Рогу КНУ-КДПУ-Прометей-2. У 26 поєдинках він набрав 620 балів РЕ. У середньому 23,85 за матч. На третьому місці Сергій Старцев з Кривого Рогу – 545 балів у 26-ти матчах (у середньому – 21,12).

А за середньою результативністю сезону ситуація дещо відрізняється. У лідерах тут той же Стародуб – 20,79 очка за матч (499 очок у 24 поєдинках. А далі за Ігорем йдуть інші гравці. Другий – його партнер по СумДУ Ілля Кабацюра – 20,32 очка за матч (386 очок у 19 поєдинках). Третій за середньою результативністю став Андрій Калашников. У середньому він набирав 19,88 очка за матч (517 очок у 26 поєдинках).

Щодо найкращих гравців чемпіонату за підбираннями. Якщо дивитися на рекорди в окремих поєдинках, то найкращим за сезон став Олександр Рихлюк з Житомира. У домашньому матчі 1 грудня проти Черкаських Мавп-2 (95:76) він зробив 21 підбирання. По 20 підбирань зробили Віктор Колотілов з харківського Політехніка на виїзді проти СумДУ 8 грудня (72:73) та Володимир Орленко з Говерли 1 лютого на виїзді проти Житомира (78:76). За середніми показниками впродовж сезону беззаперечний лідер – Володимир Орленко. У 28-ми поєдинках він зробив 302 підбирання – у середньому 10,79 за матч.

У категорії рекордсменів найкращий коломиянин Віталій Вінтоняк з ДіДіБао. У домашньому матчі проти Хіміка-2 2 лютого (108:117) він набрав 45 балів. Андрій Куліш з Кривого Рогу у домашньому поєдинку 22 грудня проти Політехніка (111:77) набрав 43 бали. На бал менше набрав Антон Рочняк з того ж Політехніка 10 листопада в гостьовому матчі проти Дніпра-2 (75:88).

ФБУ

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.